Skip to main content

New York

Letenky J. F. Kennedy (JFK)

Rezervace levných letenek Praha - New York a zpět je zcela nezávazná. Během rezervace si můžete ověřit a porovnat ceny letenek na letiště J. F. Kennedy (JFK) od desítek leteckých společností a to včetně srovnání cen palubních lístků na okolní letiště. Chcete-li si rezervovat tu nejlevnější letenku s odletem ještě dnes, tedy 14.06.2024, nezapomeňte toto datum zadat jako odletové a jako příletovou destinaci zvolit město New York.
Vyhledávat můžete také pomocí IATA kódu letiště (JFK) či komplexního názvu destinace příletu, tedy New York / J. F. Kennedy / (JFK) / USA. Levné letenky z New York do Prahy můžete objednat online jako přímé lety nebo lety s přestupem. Rádi vám poradíme, jak a kde koupit levné letenky do této destinace co nejvýhodněji, včetně letištních tax a dalších poplatků leteckých společností!

Letenky   New York Amerika (USA)

New York & nejnižší ceny letenek 4.585 Kč
New York & průměrné ceny letenek 9170 Kč
New York & vyšší ceny letenek 13.755 Kč
Co se týká cen letenek do města New York, můžete je zakoupit za 9170 Kč, nejlevněji okolo 4.585 Kč, ale také výrazně dráž cca za 13.755 Kč. Berte, prosím, na vědomí, že výše uvedené ceny letenek jsou pouze indikativní. Pokud chcete znát co nejaktuálnější sazby a konečné ceny letů na konkrétní letiště, využijte rezervační formulář.

Jak a kde najít co nejlevnější letenky z Prahy do New Yorku včetně všech poplatků od leteckých společností a letištních tax? Rádi za vás vyhledáme a porovnáme ceny letenek do New Yorku a zpět s odletem z Prahy, Bratislavy, Londýna, Berlína, Frankfurtu či rakouské Vídně. Kolik stojí běžná letenka na trase Praha - New York si můžete ověřit přes uvedený rezervační formulář, kde se dozvíte i další zajímavé informace týkající se doby letu na letiště New Yorku, občerstvení na palubě letadla, možnostech přímých letů z Prahy do New Yorku či letů s přestupem. Volba jednosměrného či zpátečního leteckého spojení New York - Praha a zpět je na vás. Začněte s vyhledáním a mrknout můžete i do naší akční nabídky od nízkonákladových leteckých dopravců, nabídky letenek do New Yorku od ČSA, Air France, Delta Airlines a dalších leteckých dopravců.

Vyberte si preferované letiště v New Yorku z naší nabídky

Jak můžete vidět níže, volba letišť je poměrně pestrá, tedy alespoň pro ty z vás, kdo míříte na některé z letišť ve městě New York. Kromě populárních levných letenek na letiště J.F Kennedyho (JFK) si u nás můžete vyhledat a porovnat ceny letenek do New  Yorku  a konkrétně na letiště Newark, La Guardia, ale můžete také zvolit parametr "všechna letiště" a vyhledávací systém se vám pokusí vyhledat ty nejvýhodnější, rozuměj "nejlevnější" a komfortní letenky z Prahy do New Yorku, ale můžete zvolit také jakákoli jiná letiště dle vaší volby. Pokud chcete ušetřit tisíce korun na jedné letence, dobře zvažte odletové letiště a nebojte se hledat odlety do New Yorku  například z Mnichova, Frankfurtu, Krakowa, Vídně či britského Londýna.

Letecké společnosti létající do New Yorku + ceny letenek

Chcete zjistit, které letecké společnosti létají do New Yorku, respektive na výše uvedená letiště Kennedy, Newark a La Guardia v New Yorku? Níže uvádíme příklad délky letů do New Yorku jak s přestupem, tak přímé lety bez mezipřistání od různých aerolinek, mezi kterými najdeme například ČSA, KLM, United, Delta airlines či Air France. Pokud máte nějakého oblíbeného leteckého dopravce, můžete si v druhém kroku rezervace zvolit, že chcete nabízet pouze ty nejvýhodnější lety od dané letecké společnosti. jak můžete vidět níže, délka letu do New Yorku se podle druhu palubního lístku a aerolinky pohybuje mezi 8 - 10 hodinami, záleží na tom, zda si chcete koupit přímý let do New Yorku, případně zda vám nevadí cestovat s mezipřistáním a let si tak prodloužit o zastávky v různých zemích. Přejeme šťastnou cestu a příjemný let do New Yorku, města, které vám může tolik nabídnout.

  • Letenky do New Yorku s ČSA (české aerolinie) 9 h 15 min+ S přestupem od 13 102 Kč
  • Letenky do New Yorku s Air France 9 h 15 min Bez mezipřistání od 17 230 Kč
  • Letenky do New Yorku s Delta 9 h 15 min Bez mezipřistání od 16 550 Kč
  • Letenky do New Yorku od různých leteckých společností 9 h 15 min Bez mezipřistání od 16 980 Kč
  • Letenky do New Yorku s KLM 9 h 15 min+ S přestupem od 18 230 Kč
  • Letenky do New Yorku s KLM 9 h 15 min Bez mezipřistání od 18 560 Kč
  • Letenky do New Yorku s CSA 9 h 15 min Bez mezipřistání od 17 380 Kč
  • Letenky do New Yorku s United 9 h 20 min Bez mezipřistání od 22 580 Kč

Kupte si letenku na alternativní letiště v okolí města New York

Dříve než pořídíte letenku do města New York, zvažte, na které letiště se chcete dostat. Pokud vám z jakéhokoli důvodu nevyhovuje letiště New York / J. F. Kennedy / (JFK) / USA, můžete si z níže uvedeného seznamu vybrat to, které se nachází v centru města New York, nebo jeho blízkém okolí. Volba odletového i příletového letiště může výrazně ovlivnit konečnou cenu letenky směr letiště J. F. Kennedy (JFK) a to včetně všech poplatků a příplatků leteckých společností. Nejnižší ceny letenek do města New York můžete sehnat již od 890 Kč za zpáteční let a v akčních nabídkách pak mnohdy najdete i levnější palubní lístky.

Nejlevnější letenky Praha - J. F. Kennedy (JFK) z akční nabídky

Jak jistě víte, ty nejlevnější letenky do města New York najdete zpravidla u nízkonákladových leteckých společností, ale není tomu tak vždy! Low cost dopravci sice nabízejí relativně nízké ceny letů, ale zase si účtují nemalé příplatky za zavazadla, občerstvení na palubě letadla a alternativní formy odbavení. Jak tedy najít co nejlevnější letenku New York - Praha a zpět, případně co nejlacinější variantu jednosměrného letu, ať již z jakéhokoli letiště v České republice? Základem je důkladné hledání a porovnání letů přímo v rezervačním systému, který je napojen na obrovské množství leteckých společností a to včetně nabídky levných letenek od nízkorozpočtových aerolinek. Rezervujte si přímé lety Praha - J. F. Kennedy (JFK) a zpět, nebo si objednejte jednosměrnou letenku na letiště ve státě Amerika (USA).

Jak vyhledat a rezervovat letenku na letiště J. F. Kennedy (JFK) online?

Postup rezervace letenek na letiště J. F. Kennedy (JFK) je snadný a zvládne jej opravdu každý! Rezervace letenky je nezávazná a můžete si při ní pouze ověřit cenu letu na některé z letišť ve městě New York, zkontrolovat a informovat se o detailech jednotlivých nabídek, případně zakoupit doplňkové služby jako je ubytování nedaleko letiště New York / J. F. Kennedy / (JFK) / USA, sjednat cestovní pojištění a zvolit způsob odbavení zavazadel. Jak tedy začít? Do výše uvedeného rezervačního formuláře, který je napojen na rezervační systémy Galileo a Amadeus, zadáte potřebné parametry jako odletové letiště, jímž může být jak Praha, Brno, Ostrava či Bratislava, tak jakékoli jiné světové letiště, záleží odkud a kam se chystáte odletět. Zadáním příletového letiště nám sdělujete, kam se chystáte letět, což je fakt, který může značně zlevnit či zdražit váš výlet. Následuje volba data odletu a příletu a můžete si také vybírat mezi jednosměrnými a zpátečními letenkami.

Letenky Praha - New York (Letiště Václava Havla)

Chcete-li si zarezervovat akční letenky z Prahy na letiště J. F. Kennedy (JFK) , které se nachází přímo (nedaleko) ve městě New York (Amerika (USA)), pamatujte že první kroky by měly vést do naší nabídky akčních letenek, kde najdete veškeré lety do zvolené destinace, které nabízíme za zvýhodněné ceny. Jde zpravidla o ty nejlevnější letenky New York - Praha (letiště Václava Havla v pražské Ruzyni - J. F. Kennedy (JFK) Airport), jejichž nabídka je časově omezená a je tedy nutné jednat rychle a rozhodně. IATA kód příletového letiště je v tomto případě (JFK) . Odlety z ruzyňského letiště patří mezi nejoblíbenější, to ale neznamená, že nemůžete zvolit jiné české či zahraniční letiště odletu. Pro běžné lety směr New York / J. F. Kennedy / (JFK) / USA se využívá Terminál 1 a Terminál 2. Na tabuli pak najdete jak odlety (Departures), tak přílety (Arrivals) seřazené chronologicky dle plánovaného času odletu, cílové destinace, unikátního čísla letu, odbavovací překážky a vámi zvolené letecké společnosti. Kolik stojí zpáteční letenka Praha - New York, letiště J. F. Kennedy (JFK) v roce 2017/2018, tedy v příštím roce, zjistíte během pár minut zadáním požadovaných dat do formuláře.

Letenky Brno - New York (Letiště Brno Tuřany)

Vyhledejte, porovnejte a objednejte si lety z letiště Brno-Tuřany - New York / J. F. Kennedy / (JFK) / USA online a ušetřete na poplatcích leteckým společnostem, případně využijte možnosti online odbavení zavazadel na internetu. Oproti variantě odbavení cestovních zavazadel přímo na letišti v Brně Tuřanech můžete při odbavení přes internet (online check-in) ušetřit jak čas, tak peníze, které byste jinak věnovali složitějšímu odbavování na brněnském letišti. Pokud si chcete ověřit zda aktuálně nabízíme levné letenky na trase Brno - New York a zpět, případně jednosměrné lety v akční nabídce, vyhledejte si požadovaný let přes náš rezervační formulář. Zobrazte a porovnejte nabízené nízkonákladové lety a rezervujte si letenky z Brno-Tuřany do města New York kliknutím přímo na stránky letecké společnosti (dopravce) nebo cestovní kanceláře.

Letenky Ostrava - New York (Letiště Leoše Janáčka)

Pokud se podíváme na pravidelný letový řád letiště v Ostravě, zjistíme, že kromě letenek Ostrava - New York, letiště (JFK) si můžete z letového řádu ostravského letiště, mapy destinací a seznamu letů zvolit například letenky směr Londýn Stansted, Milán Bergamo Airport, Dubaj - Dubai International Airport, Hurghada, Korfu Kerkyra I. Kapodistrias, Kos, Palma de Mallorca, Rhodos Diagoras Airport, Varna či letenky na ostrov Zakynthos (Řecko). Nezávaznou rezervaci levné letenky z letiště Ostrava na letiště New York / J. F. Kennedy / (JFK) / USA provedete snadno přes výše uvedený rezervační formulář. Pokud systém nenajde žádný let, zkuste zvolit jiné odletové letiště, případně zvolte jiné cílové město ve státě Amerika (USA) a pokuste se najít co nejvýhodnější nabídky od leteckých společností, které do uvedený lokalit létají na pravidelných i nepravidelných linkách.

Cheap Flights from Prague to New York

Would you like to know, how to find the cheapest flights to J. F. Kennedy (JFK) from anywhere? We can help you find the best Czech Airlines deals that fit your needs and budget. Ceskaletenka.cz (Student Agency, Kralovna) is a perfect place to search for comprehensive services, such as cheap airfares, hotels (near airports), and rental cars and to plan the best trip. Find deals, compare prices and buy cheap airline tickets from/to Czech Republic and fly directly to New York from Prague and most cities in the world. How low cost airlines set their prices and how to beat them when searching for a cheap one-way and return flights Prague - J. F. Kennedy (JFK) in Amerika (USA)? Whether looking for economy or business class flight deals, Kralovna and Student Agency offers the cheapest airline tickets to Prague in Czech Republic. To book a flight directly with Czech Airlines, choose the airline during filtration of the flight results (above search / booking form). With the help of the air ticket search service of ceskaletenka.cz, you will be able to find the best offers without any problems and will easily book tickets to New York / J. F. Kennedy / (JFK) / USA from Prague and other airports. You will only need to indicate the direction of your flight, departure and arrival date, number of adults, senior and children.

Aktuální nabídka nejlevnějších letenek v akci

unknown 90%
Plánujete zakoupit let do města New York? Rádi za vás porovnáme ceny letenek směr New York od Student Agency a Královny a to v řádu několika minut. Prohlédněte si letový plán a najděte levné lety Praha (PRG) - New York J. F. Kennedy (JFK) a zpět. Pokud si chcete rezervovat letenku na letiště New York / J. F. Kennedy / (JFK) / USA za co nejnižší cenu, vyberte si z naší nabídky nejlevnějších letenek od nízkonákladových leteckých společností jako je EasyJet, Ryanair, Wizz Air, Air Berlin, Norwegian, Smart Wings (český dopravce) a mnoha dalších dopravců, kteří nabízejí cenově zvýhodněné lety po Evropě i mimo kontinent.
Zavazadla a odbavení
Po vyplnění rezervačního formuláře se ihned dozvíte, které letecké společnosti, včetně nízkorozpočtových, létají do měst jako je New York a na letiště jako J. F. Kennedy (JFK) . Pamatujte na to, že low cost dopravci mají tak nízké ceny letenek také z toho důvodu, že za zavazadla se platí poplatky navíc. Při ověrování ceny letu je potřeba pamatovat také na případné navýšení konečné ceny v případě, že by vám nestačilo příruční zavazadlo a povolený výhový limit a povolené rozměry zavazadel.
Cestování letadlem
Letecká doprava se stává naprosto běžnou a dostupnou prakticky pro každého z nás. Cestování letadlem na letiště New York je snadné, rychlé a mnohdy levnější než doprava autem, autobusem či vlakem. Vydejte se letecky z Prahy do J. F. Kennedy (JFK) , případně na okolní letiště. Zvolte jednosměrný nebo zpáteční let do této destinace s přestupem, případně si objednejte přímý let bez přestupů a leťte na letiště New York ve státě Amerika (USA) napřímo. Dopravní civilní letadla jsou čím dál pohodlnější a cestování letadli na delší vzdálenosti je dnes velmi komfortní.

Itinerář: informace o destinaci

IATA kód (code):
New York / J. F. Kennedy / (JFK) / USA
Letiště (airport):
J. F. Kennedy (JFK)
Stát (state):
Amerika (USA)
Město (city):
New York
Při rezervaci letenek do města New York, případně kamkoli jinam, máte možnost zvolit si preferovanou leteckou společnost, která vás co nejlevněji dopraví přímo na letiště J. F. Kennedy (JFK) a to včetně online odbavení na internetu, nebo jinou "tradiční" formou. Váš letecký dopravce může být součástí Aliance leteckých společností nebo také aliance aerolinií, což jsou vlastně uskupení více spolupracujících leteckých dopravců, kteří mají určitou dohodu o spolupráci v komerčním letectví. Mezi nejzásadnější letecké aliance patří SkyTeam, Star Alliance a Oneworld. Ověřte si, zda vaše oblíbená aerolinka poskytuje slevy na letenky, které směřují na letiště New York / J. F. Kennedy / (JFK) / USA a zda můžete ušetřit nějaké peníze na palubním lístku (místence do letadla).
Responzivní webové stránky jsou dnes nezbytností a letenkové weby nejsou výjimkou, právě naopak. Ať již letíte do státu, jako je Amerika (USA), nebo kamkoli jinam, řada z vás si bude preferovaný let vyhledávat na tabletu či mobilu. Pravda je, že hledat letenky na internetových stránkách, které nejsou optimalizované pro mobilní telefony a jiná "smart" zařízení není nic jednoduchého či příjemného. My vám přinášíme levné letenky na mobil v responsivním designu a ve formě zjednodušeného rozhranní. Najděte si co nejlevnější letenku Praha - New York a zpět v mobilním telefonu, na tabletu, notebooku, netbooku, nebo jiném moderním zařízením ať již jste kdekoli a šetřete jak peníze, tak nervy.
Aplikace na letenky
Kromě responzivního letenkového webu a flexibilní struktury nabízíme také možnost vyhledání nejlevnějších letenek přes aplikaci na mobil. Stejně jako u dalších internetových služeb platí i u porovnávání cen letenek, že mobilní aplikace pro vyhledání letenek a porovnání cenových nabídek od nejrůznějších aerolinek vám může ulehčit proces srovnání nabídek a zkrátit čas, který budete u počítače či mobilního telefonu trávit, případně celý proces zjednodušit a učinit příjemnějším. Pokud vám není něco jasné, případně máte jakékoli problémy s nastavením a spuštěním letenkové mobilní aplikace, můžete nás kontaktovat a popsat váš problém. Stejným způsobem jako uvedená aplikace funguje i náš vyhledávací systém.
New York - Afghánistán New York - Albánie New York - Alžírsko New York - Americká Samoa New York - Amerika (USA) New York - Angola New York - Anguilla New York - Antigua a Barbuda New York - Argentina New York - Arménie New York - Aruba New York - Austrálie New York - Bahamy New York - Bahrajn New York - Bangladéš New York - Barbados New York - Belgie New York - Belize New York - Benin New York - Bermudy New York - Bolívie New York - Bosna a Hercegovina New York - Botswana New York - Brazílie New York - Brunej New York - Bulharsko New York - Burkina Faso New York - Burundi New York - Bělorusko New York - Chile New York - Chorvatsko New York - Cookovy ostrovy New York - Demokratická republika Kongo New York - Dominika New York - Dominikánská republika New York - Dánsko New York - Džibuti New York - Egypt New York - Ekvádor New York - Eritrea New York - Estonsko New York - Etiopie New York - Faerské ostrovy (Faroery) New York - Falklandy (Malvíny) New York - Fidži New York - Filipíny New York - Finsko New York - Francie New York - Francouzská Guyana New York - Francouzská Polynézie New York - Gabun New York - Gambie New York - Ghana New York - Gibraltar New York - Grenada New York - Gruzie New York - Grónsko New York - Guadeloupe New York - Guam New York - Guatemala New York - Guinea New York - Guinea-Bissau New York - Haiti New York - Honduras New York - Hongkong (Čína) New York - Indie New York - Indonézie New York - Irsko New York - Irák New York - Irán New York - Island New York - Itálie New York - Izrael New York - Jamajka New York - Japonsko New York - Jemen New York - Jihoafrická republika New York - Jižní Korea New York - Jižní Súdán New York - Jordánsko New York - Kajmanské ostrovy New York - Kambodža New York - Kamerun New York - Kanada New York - Kapverdy New York - Katar New York - Kazachstán New York - Keňa New York - Kiribati New York - Kolumbie New York - Komory New York - Kongo New York - Kosovo New York - Kostarika New York - Kuba New York - Kuvajt New York - Kypr New York - Kyrgyzstán New York - Laos New York - Lesotho New York - Libanon New York - Libye New York - Libérie New York - Litva New York - Lotyšsko New York - Lucembursko New York - Madagaskar New York - Makao New York - Makedonie New York - Malajsie New York - Malawi New York - Maledivy New York - Mali New York - Malta New York - Maroko New York - Marshallovy ostrovy New York - Martinik New York - Mauretánie New York - Mauricius New York - Mayotte New York - Maďarsko New York - Mexiko New York - Mikronésie New York - Moldavsko New York - Mongolsko New York - Mosambik New York - Myanmar (Barma) New York - Namíbie New York - Nepál New York - Niger New York - Nigérie New York - Nikaragua New York - Nizozemsko New York - Nizozemské Antily New York - Norsko New York - Nová Kaledonie New York - Nový Zéland New York - Německo New York - Omán New York - Palau New York - Panama New York - Panenské ostrovy (Americké) New York - Panenské ostrovy (Britské) New York - Papua Nová Guinea New York - Paraguay New York - Peru New York - Pobřeží slonoviny New York - Polsko New York - Portoriko New York - Portugalsko New York - Pákistán New York - Rakousko New York - Rovníková Guinea New York - Rumunsko New York - Rusko New York - Rwanda New York - Réunion New York - Salvador New York - Samoa New York - Saúdská Arábie New York - Senegal New York - Severní Korea New York - Severní Mariany New York - Seychely New York - Sierra Leone New York - Singapur New York - Slovensko New York - Slovinsko New York - Somálsko New York - Spojené Arabské Emiráty New York - Srbsko New York - Srí Lanka New York - Středoafrická Republika New York - Surinam New York - Svatá Helena New York - Svatá Lucie New York - Svatý Kryštof a Nevis New York - Svatý Tomáš a Princův ostrov New York - Svatý Vincenc a Grenadiny New York - Svazijsko New York - Súdán New York - Sýrie New York - Tanzánie New York - Tchajwan New York - Thajsko New York - Togo New York - Tonga New York - Trinidad a Tobago New York - Tunisko New York - Turecko New York - Turkmenistán New York - Turks a Caicos New York - Tuvalu New York - Tádžikistán New York - Uganda New York - Ukrajina New York - Uruguay New York - Uzbekistán New York - Vanuatu New York - Velká Británie New York - Venezuela New York - Vietnam New York - Wallisovy ostrovy New York - Zambie New York - Zimbabwe New York - Ázerbajdžán New York - Čad New York - Černá hora New York - Česká republika New York - Čína New York - Řecko New York - Šalomounovy ostrovy New York - Španělsko New York - Švédsko New York - Švýcarsko

© 2018 ceskaletenka.cz