Skip to main content
Rezervace levných letenek do celého světa

Ceny letenek do New Yorku od jednotlivých leteckých společností

New York

Pokud plánujete cestu do New Yorku a hledáte nejlepší nabídky na letenky, přinášíme vám přehlednou tabulku s cenami od různých leteckých společností. Tato tabulka vám umožní snadno porovnávat ceny a najít tu nejvýhodnější nabídku pro váš let.

Letecká společnost Cena (od) Délka letu Přestupy Další informace
American Airlines 8000 Kč 8h 30min 1 Nabízí různé třídy cestování a časté lety do New Yorku
Delta Air Lines 8500 Kč 9h 15min 1 Možnost volby sedadel a široká nabídka jídelníčku
United Airlines 8200 Kč 8h 45min Přímý Zahrnuje příruční zavazadlo zdarma
British Airways 9000 Kč 9h 30min 1 Premium třídy s rozšířeným komfortem
Lufthansa 8500 Kč 9h 10min 1 Připojení k věrnostnímu programu Miles & More
Air France 8400 Kč 9h 20min 1 Široká nabídka jazykových verzí palubního servisu
Emirates 9500 Kč 13h 20min 1 Luxusní lety s výbornou kabinou a zábavním systémem
Qatar Airways 8700 Kč 12h 45min 1 Proslulá kvalita služeb a pohodlí
Turkish Airlines 8300 Kč 11h 5min 1 Možnost volby různých tranzitních letišť
Swiss International 8600 Kč 9h 40min 1 Vynikající palubní servis a stravování

Ceny letenek jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na sezóně, termínu rezervace a dalších faktorech. Doporučujeme prověřit aktuální ceny a dostupnost letů při rezervaci. Při porovnávání nabídek věnujte také pozornost pravidlům pro zavazadla, možnosti změny jízdenky a dalším podmínkám daných leteckých společností.

Pokud plánujete cestu do New Yorku, je důležité najít nejen pohodlný let, ale také výhodnou cenu na letenky. Níže najdete podrobnější informace o cenách letenek od různých leteckých společností, které nabízejí spojení do New Yorku. Tyto informace vám pomohou snadněji porovnat nabídky a najít tu nejlepší pro váš plánovaný let.

Letecké společnosti

American Airlines

American Airlines je jednou z největších leteckých společností ve Spojených státech. Nabízí širokou síť spojení do New Yorku a dalších destinací. Cena letenek od American Airlines se pohybuje kolem 8000 Kč a nabízí různé třídy cestování, včetně ekonomické třídy a business třídy. Délka letu závisí na trase, ale obvykle trvá přibližně 8 hodin a 30 minut. Většina letů má jeden přestup.

Delta Air Lines

Delta Air Lines je další velká letecká společnost se sídlem v USA. Nabízí spojení do New Yorku a dalších světových destinací. Ceny letenek od Delta Air Lines začínají kolem 8500 Kč. Společnost poskytuje možnost volby sedadel a nabízí různé třídy cestování. Délka letu se pohybuje kolem 9 hodin a 15 minut a obvykle zahrnuje jeden přestup.

United Airlines

United Airlines je další velkou leteckou společností se sídlem v USA. Nabízí přímé spojení do New Yorku a dalších destinací. Ceny letenek od United Airlines začínají kolem 8200 Kč. Příruční zavazadlo je zahrnuto v ceně letenky. Délka letu se pohybuje kolem 8 hodin a 45 minut a přímé lety jsou k dispozici.

British Airways

British Airways je britská letecká společnost a člen skupiny International Airlines Group. Ceny letenek od British Airways začínají kolem 9000 Kč. Společnost nabízí různé třídy cestování, včetně premium třídy s rozšířeným komfortem. Délka letu závisí na trase, ale obvykle se pohybuje kolem 9 hodin a 30 minut.

Lufthansa

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností na světě. Nabízí spojení do New Yorku a dalších destinací po celém světě. Ceny letenek od Lufthansy se pohybují kolem 8500 Kč. Společnost je známá svou kvalitou služeb a pohodlím pro cestující. Při cestování s Lufthansou můžete využít výhod věrnostního programu Miles & More.

Air France

Air France je francouzská letecká společnost se sídlem v Paříži. Nabízí spojení do New Yorku a dalších destinací po celém světě. Ceny letenek od Air France začínají kolem 8400 Kč. Společnost se pyšní širokou nabídkou jazykových verzí palubního servisu, který vám umožní cestovat pohodlně ve vašem mateřském jazyce.

Emirates

Emirates je letecká společnost se sídlem v Dubaji, která provozuje luxusní lety do New Yorku a dalších světových destinací. Ceny letenek s Emirates začínají kolem 9500 Kč. Společnost je známá svou vynikající kabinou, pohodlnými sedadly a širokou nabídkou zábavního systému.

Qatar Airways

Qatar Airways je katarská letecká společnost s vynikající pověstí a kvalitou služeb. Nabízí spojení do New Yorku a dalších destinací po celém světě. Ceny letenek od Qatar Airways začínají kolem 8700 Kč. Společnost je známá svou proslulou kvalitou služeb, pohodlím a luxusním prostředím na palubě.

Turkish Airlines

Turkish Airlines je turecká letecká společnost se sídlem v Istanbulu. Nabízí spojení do New Yorku a dalších destinací na všech kontinentech. Ceny letenek od Turkish Airlines začínají kolem 8300 Kč. Společnost vám umožňuje volbu různých tranzitních letišť při cestování do New Yorku.

Swiss International

Swiss International je švýcarská letecká společnost, která nabízí spojení do New Yorku a dalších světových destinací. Ceny letenek od Swiss International začínají kolem 8600 Kč. Společnost je známá vynikajícím palubním servisem, stravováním a komfortem pro cestující.

Důležité je si uvědomit, že ceny letenek se mohou měnit v závislosti na různých faktorech, jako je sezóna, poptávka, termín rezervace a dostupnost sedadel. Doporučuje se prověřit aktuální ceny a dostupnost letů při rezervaci.

Při výběru letecké společnosti je také důležité zvážit další faktory, jako je kvalita služeb, pohodlí a výhody, které společnost poskytuje. Různé letecké společnosti nabízejí různé možnosti a třídy cestování, takže je dobré si před rezervací ověřit, jaké výhody a služby jsou zahrnuty v ceně letenky.

Pokud jde o letiště v New Yorku, hlavními letišti jsou John F. Kennedy International Airport (JFK) a Newark Liberty International Airport (EWR). Tyto letiště jsou dobře propojena s městem prostřednictvím různých možností dopravy, včetně expresních vlaků, metra, autobusů a taxíků. Doporučuje se zvážit nejen cenu letenek, ale také pohodlí a dostupnost dopravy z letiště do města.

Při plánování svého letu do New Yorku si dejte pozor na aktuální cestovní omezení a požadavky, které mohou platit v souvislosti s pandemií Covid-19. Zkontrolujte platné cestovní omezení a podmínky před rezervací letenky.

S těmito podrobnými informacemi o cenách letenek od jednotlivých leteckých společností, letištích v New Yorku a dopravě z/do města se vám bude lépe plánovat vaše cestování. Pamatujte, že ceny a dostupnost se mohou měnit, a proto je dobré prověřit aktuální informace před rezervací letenky. Přejeme vám příjemný let do New Yorku!

Rezervace levných letenek do celého světa
Příspěvek s titulkem "Ceny letenek do New Yorku od jednotlivých leteckých společností" pojednává o letecké dopravě týkající se lokalit, jako je například New York, ale i jiných souvisejících států a měst celého světa. Článek byl na posledy editován dne 17.05.2023 a je možné, že neodráží zcela aktuální situaci. Pokud trváte na co nejaktuálnějších informacích k dnešnímu či zítřejšímu dni 15.04.2024, vložte dotaz do diskuse. Trh s letenkami je velmi proměnlivý a zásadou číslo jedna by mělo být neustálé ověřování cen letenek i do oblastí jako je New York, ale také celková informovanost související s leteckou dopravou. Pokud chcete mít jistotu, že zakoupíte letenky bez poplatku, respektive včetně všech tax a poplatků, rezervujte si letenky od Královny.
[row][col lg_col="6" md_col="6" sm_col="6"] [progress percent="90" icon="fa fa-drupal" class="progress-bar-danger"]unknown[/progress] [/col][col lg_col="6" md_col="6" sm_col="6"] [/col][/row]
Každý, kdo již někdy sháněl a kupoval letenku přes internet ví, že porovnání cen a nabídek letů od jednotlivých dopravců (leteckých společností) je základním předpokladem dobré koupě. Najít nejlepší, řekněme tedy především nejlevnější letenku do lokalit jako New York, ale i dalších, je snadné, ale budete muset aktivně hledat. Některé vyhledávače letenek a letenkové servery mohou využívat podvodných technik, kdy po vyhledání letu neuvedou konečnou cenu letenky včetně poplatků a letištních tax a vy si tak k celkové ceně letenky nakonec připočtete neočekávané výdaje!
Když rozhoduje cena...
Očekáváte cenu letenky, která nepřekročí 8500 Kč, případně ještě levnější? Pak nahlédněte do akční nabídky nejlevnějších letenek od nízkonákladových leteckých společností, jejichž ceny jsou obvykle nesrovnatelně nižší než u "běžných" aerolinek a najděte si co nejvýhodnější letecké spojení na trase Ostrava, Brno, Bratislava, Praha - New York a zpět, případně zvolte přímý jednosměrný let bez přestupů.
Konečnou cenu letenky do destinací jako New York ovlivňuje celá řada faktorů. Patří mezi ně jak faktor časový, kterým může být jak roční období (jaro, léto, podzim, zima), tak konkrétní měsíc či den v týdnu, ale i státní svátky a výjimečné vnitrostátní i mezinárodní svátky a akce. Mnozí "lovci letenek" kalkulují s tím, jak pracovníci leteckých společností vypisují nové nabídky letenek, upravují jejich ceny vzhledem ke dni jejich vystavení atp.
Jak ulovit levnější letenku?
Obecně vzato lze předpokládat, že nové i speciální nabídky letenek se objevují po víkendu, tedy zpravidla ihned v pondělí a vy tak můžete zkraje nového týdne zaregistrovat větší množství nových, lecky cenově výhodných nabídek letů jak po Evropě, tak do zbytku světa. Nejlepším způsobem, jak se pokusit najít co nejlacinější letenku je zcela nezávazně porovnat ceny letenek od desítek leteckých dopravců a cestovních agentur.
Název dopravce Zkratka Sídlo dopravce
Adria Airways JP Slovinsko
Aegean Airlines A3 Řecko
Air Canada AC Kanada
Air China CA Čína
Air New Zealand NZ Nový Zéland
All Nippon Airways NH Japonsko
Asiana Airlines OZ Jižní Korea
Austrian Airlines OS Rakousko
Blue1 KF Finsko
BMI BD Velká Británie
Croatia Airlines OU Chorvatsko
LOT Polish Airlines LO Polsko
Lufthansa LH Německo
Scandinavian Airlines SK Skandinávie
Shanghai Airlines FM Čína
Singapore Airlines SQ Singapur
South African Airways SA Jihoafrická republika
Spanair JK Španělsko
SWISS LX Švýcarsko
TAP Portugal TP Portugalsko
Thai Airways TG Thajsko
Turkish Airlines TK Turecko
United Airlines UA USA
US Airways US USA
SkyTeam (aliance) - letenky New York
Aeroflot SU Rusko
Aeroméxico AM Mexiko
Air Europa UX Španělsko
Air France AF Francie
Alitalia AZ Itálie
Copa Airlines CM Panama
China Eastern Airlines MU Čína
China Southern Airlines CZ Čína
Continental Airlines CO USA
ČSA České aerolinie OK Česká republika
Delta Airlines DL USA
Kenya Airways KQ Keňa
KLM KL Nizozemsko
Korean Air KE Jižní Korea
Northwest Airlines NW USA
Oneworld (aliance) - letenky New York
American Airlines AA USA
British Airways BA Velká Británie
Cathay Pacific CX Hong Kong
Finnair AY Finsko
Iberia IB Španělsko
Japan Airlines JL Japonsko
LAN Airlines LA Chile
Malév Hungarian Airlines MA Maďarsko
Qantas QF Austrálie
Royal Jordanian RJ Jordánsko
Další významné letecké společnosti
Aerolíneas Argentinas AR Argentina
Aerosvit Airlines VV Ukrajina
Afriqiyah Airways 8U Libye
Air Astana KC Kazachstán
Air Austral UU Francie, Réunion
Air Caraibes TX Francouzský Karibik
Air India AI Indie
Air Malta KM Malta
Air Mauritius MK Mauricius
Air Namibia SW Namíbie
Air Seychelles HM Seychely
Avianca AV Kolumbie
Bangkok Airways PG Thajsko
Belavia B2 Bělorusko
Brussels Airlines SN Belgie
Bulgaria Air FB Bulharsko
Central Connect Airlines 3B Česká republika
Conviasa 36647 Venezuela
EgyptAir MS Egypt
El Al LY Izrael
Emirates EK Arabské emiráty
Estonian Air OV Estonsko
Etihad Airways EY Arabské emiráty
EVA Air BR Tchaj-wan
Garuda Indonesia GA Indonésie
Gulf Air GF Bahrajn
Hahn Air HR Německo
Hainan Airlines HU Čína
China Airlines CI Tchaj-wan
Icelandair FI Island
Jet Airways 9W Indie
KD Avia KD Rusko
Kingfisher Airlines IT Indie
Kuwait Airways KU Kuvajt
Malaysia Airlines MH Malajsie
Mexicana MX Mexiko
Olympic Airlines OA Řecko
Oman Air WY Omán
Pegasus Airlines PC Turecko
Qatar Airways QR Katar
Royal Brunei BI Brunej
SATA Air Acores SP Portugalsko
Saudi Arabian Airlines SV Saúdská Arábie
SriLankan Airlines UL Srí Lanka
TAM Airlines JJ Brazílie
TAROM RO Rumunsko
Transaero Airlines UN Rusko
TunisAir TU Tunisko
Ukraine International PS Ukrajina
Vietnam Airlines VN Vietnam
Virgin Atlantic VS Velká Británie
Yemenia Airways IY Jemen
Charterové aerolinky - nejlevnější letenky New York
Air Transat TS Kanada
ArkeFly OR Nizozemsko
Corsairfly SS Francie
Jetairfly TB Belgie
Sky Airlines ZY Turecko
Thomas Cook MT Velká Británie
Travel Service QS Česká republika

© 2018 ceskaletenka.cz