Skip to main content

Kdo jsme a co nabízíme?

Vyhledáme a porovnáme za Vás letenky!

Rádi za vás porovnáme ceny letenek do zvolené destinace a to během několika málo minut. Máte potíže najít preferovaný let, nevíte jakou leteckou společnosti zvolit, nebo jak objednat nalezenou letenku? Přestože je celý proces rezervace letu velmi intuitivní, může se stát, že se někde zaseknete a budete potřebovat poradit. V tom případě jsme tu pro vás.

Zjistíme Vám cenu letenky do jakékoli destinace.

Cenu letenky si nejlépe ověříte přímo během procesu "nezávazné rezervace", kdy stačí zadat požadované informace týkající se příletového a odletového letiště, data odletu a příletu, volby jednosměrné či zpáteční letenky a dalšího "pokročilého" nastavení, které zahrnuje například volbu letecké společnosti, přímé lety, lety s přestupy atp.

Zjednodušíme a zrychlíme rezervační proces.

Spěcháte a nechcete se příliš zaobírat zdlouhavým porovnáváním cen letenek? Můžete si oddychnout, proces rezervace letenky na tomto serveru je stejně snadný a intuitivní jako na webových stránkách cestovní agentury Student Agency či vyhledávače letenek Královna.cz. Po vyplnění rezervačního formuláře se vám ihned načtou letenky do zvolené lokality seřazené dle ceny a "celkové" výhodnosti. Takto odfiltrované položky si můžete ještě následně třídit například podle data odletu a příletu, volby přímého letu, případně letů s přestupem atp. 

Jsme tu pro Vás!

Jsme si vědomi faktu, že jsou mezi Vámi ti, kteří ještě nikdy neletěli, letenku nerezervovali, případně mají pochybnosti co se online rezervace letenek týká. Rádi bychom Vás ujistili, že celý průběh vyhledání i objednávky letu je rychlý, intuitivní, bezplatný, nezávazný a především zabezpečený formátem SSL, tedy šifrovanou komunikací, což chrání Vaše osobní údaje.

© 2018 ceskaletenka.cz