Skip to main content

Londýn

Letenky City Airport (LCY)

Rezervace levné letenky Praha - Londýn, letiště City Airport (LCY) a zpět je zcela nezávazná a můžete si v jejím průběhu ověřit a porovnat ceny letenek na letiště City Airport (LCY) od desítek leteckých společností. Pokud si chcete rezervovat tu nejlevnější letenku na letiště City Airport (LCY) s odletem ještě dnes, tedy 24.05.2019, nezapomeňte toto datum zadat jako odletové a jako příletovou destinaci zvolit město Londýn, respektive IATA kód letiště (LCY) a kompletní název destinace příletu, tedy Londýn / City Airport / (LCY) / Velká Británie. Levné letenky Londýn - Praha můžete objednat online jako přímé lety či lety s přestupem. Poradíme vám, jak a kde koupit levné letenky do Londýn co nejvýhodněji!

Letenky   Londýn Velká Británie

Londýn & nejnižší ceny letenek 975 Kč
Londýn & průměrné ceny letenek 1950 Kč
Londýn & vyšší ceny letenek 2.925 Kč
Co se týká cen letenek do města Londýn, můžete je zakoupit za 1950 Kč, nejlevněji okolo 975 Kč, ale také výrazně dráž cca za 2.925 Kč. Berte, prosím, na vědomí, že výše uvedené ceny letenek jsou pouze indikativní. Pokud chcete znát co nejaktuálnější sazby a konečné ceny letů na konkrétní letiště, využijte rezervační formulář.

Co byste měli vědět před odletem do Londýna?

Londýn patří mezi velmi oblíbené destinace co se letecké dopravy týká. Důvodem je jak pestrá nabídka levných letenek do Londýna a na níže uvedená londýnská letiště, tak příjemná doba letu, která v průměru nepřekročí 2 hodiny. Při hledání co nejlevnější letenky z Prahy na letiště v Londýně si můžete zvolit, zda chcete letět na letiště Heathrow, Stansted nebo Gatwick. Ty nejlevnější lety obvykle míři právě na letiště Stansted, které se nachází nedaleko města Londýn a můžete na něj vyrazit jak z pražského letiště Václava Havla, tak z letišť v Brně, Ostravě, Pardubicích, Ostravě či Karlových Varech. Tyto akční letenky do Londýna zakoupíte především od nízkonákladových leteckých společností. Průměrná doba letu Praha - Londýn bez přestupu je tedy cca dvě hodiny, co se týká letů s přestupem, můžete očekávat průměrnou dobu letu i s mezipřistáním, která jen lehce překročí 3 hodiny.

Kupte si letenku na alternativní letiště v okolí města Londýn

Dříve než pořídíte letenku do města Londýn, zvažte, na které letiště se chcete dostat. Pokud vám z jakéhokoli důvodu nevyhovuje letiště Londýn / City Airport / (LCY) / Velká Británie, můžete si z níže uvedeného seznamu vybrat to, které se nachází v centru města Londýn, nebo jeho blízkém okolí. Volba odletového i příletového letiště může výrazně ovlivnit konečnou cenu letenky směr letiště City Airport (LCY) a to včetně všech poplatků a příplatků leteckých společností. Nejnižší ceny letenek do města Londýn můžete sehnat již od 890 Kč za zpáteční let a v akčních nabídkách pak mnohdy najdete i levnější palubní lístky.

Nejlevnější letenky Praha - City Airport (LCY) z akční nabídky

Jak jistě víte, ty nejlevnější letenky do města Londýn najdete zpravidla u nízkonákladových leteckých společností, ale není tomu tak vždy! Low cost dopravci sice nabízejí relativně nízké ceny letů, ale zase si účtují nemalé příplatky za zavazadla, občerstvení na palubě letadla a alternativní formy odbavení. Jak tedy najít co nejlevnější letenku Londýn - Praha a zpět, případně co nejlacinější variantu jednosměrného letu, ať již z jakéhokoli letiště v České republice? Základem je důkladné hledání a porovnání letů přímo v rezervačním systému, který je napojen na obrovské množství leteckých společností a to včetně nabídky levných letenek od nízkorozpočtových aerolinek. Rezervujte si přímé lety Praha - City Airport (LCY) a zpět, nebo si objednejte jednosměrnou letenku na letiště ve státě Velká Británie.

Jak vyhledat a rezervovat letenku na letiště City Airport (LCY) online?

Postup rezervace letenek na letiště City Airport (LCY) je snadný a zvládne jej opravdu každý! Rezervace letenky je nezávazná a můžete si při ní pouze ověřit cenu letu na některé z letišť ve městě Londýn, zkontrolovat a informovat se o detailech jednotlivých nabídek, případně zakoupit doplňkové služby jako je ubytování nedaleko letiště Londýn / City Airport / (LCY) / Velká Británie, sjednat cestovní pojištění a zvolit způsob odbavení zavazadel. Jak tedy začít? Do výše uvedeného rezervačního formuláře, který je napojen na rezervační systémy Galileo a Amadeus, zadáte potřebné parametry jako odletové letiště, jímž může být jak Praha, Brno, Ostrava či Bratislava, tak jakékoli jiné světové letiště, záleží odkud a kam se chystáte odletět. Zadáním příletového letiště nám sdělujete, kam se chystáte letět, což je fakt, který může značně zlevnit či zdražit váš výlet. Následuje volba data odletu a příletu a můžete si také vybírat mezi jednosměrnými a zpátečními letenkami.

Letenky Praha - Londýn (Letiště Václava Havla)

Chcete-li si zarezervovat akční letenky z Prahy na letiště City Airport (LCY) , které se nachází přímo (nedaleko) ve městě Londýn (Velká Británie), pamatujte že první kroky by měly vést do naší nabídky akčních letenek, kde najdete veškeré lety do zvolené destinace, které nabízíme za zvýhodněné ceny. Jde zpravidla o ty nejlevnější letenky Londýn - Praha (letiště Václava Havla v pražské Ruzyni - City Airport (LCY) Airport), jejichž nabídka je časově omezená a je tedy nutné jednat rychle a rozhodně. IATA kód příletového letiště je v tomto případě (LCY) . Odlety z ruzyňského letiště patří mezi nejoblíbenější, to ale neznamená, že nemůžete zvolit jiné české či zahraniční letiště odletu. Pro běžné lety směr Londýn / City Airport / (LCY) / Velká Británie se využívá Terminál 1 a Terminál 2. Na tabuli pak najdete jak odlety (Departures), tak přílety (Arrivals) seřazené chronologicky dle plánovaného času odletu, cílové destinace, unikátního čísla letu, odbavovací překážky a vámi zvolené letecké společnosti. Kolik stojí zpáteční letenka Praha - Londýn, letiště City Airport (LCY) v roce 2017/2018, tedy v příštím roce, zjistíte během pár minut zadáním požadovaných dat do formuláře.

Letenky Brno - Londýn (Letiště Brno Tuřany)

Vyhledejte, porovnejte a objednejte si lety z letiště Brno-Tuřany - Londýn / City Airport / (LCY) / Velká Británie online a ušetřete na poplatcích leteckým společnostem, případně využijte možnosti online odbavení zavazadel na internetu. Oproti variantě odbavení cestovních zavazadel přímo na letišti v Brně Tuřanech můžete při odbavení přes internet (online check-in) ušetřit jak čas, tak peníze, které byste jinak věnovali složitějšímu odbavování na brněnském letišti. Pokud si chcete ověřit zda aktuálně nabízíme levné letenky na trase Brno - Londýn a zpět, případně jednosměrné lety v akční nabídce, vyhledejte si požadovaný let přes náš rezervační formulář. Zobrazte a porovnejte nabízené nízkonákladové lety a rezervujte si letenky z Brno-Tuřany do města Londýn kliknutím přímo na stránky letecké společnosti (dopravce) nebo cestovní kanceláře.

Letenky Ostrava - Londýn (Letiště Leoše Janáčka)

Pokud se podíváme na pravidelný letový řád letiště v Ostravě, zjistíme, že kromě letenek Ostrava - Londýn, letiště (LCY) si můžete z letového řádu ostravského letiště, mapy destinací a seznamu letů zvolit například letenky směr Londýn Stansted, Milán Bergamo Airport, Dubaj - Dubai International Airport, Hurghada, Korfu Kerkyra I. Kapodistrias, Kos, Palma de Mallorca, Rhodos Diagoras Airport, Varna či letenky na ostrov Zakynthos (Řecko). Nezávaznou rezervaci levné letenky z letiště Ostrava na letiště Londýn / City Airport / (LCY) / Velká Británie provedete snadno přes výše uvedený rezervační formulář. Pokud systém nenajde žádný let, zkuste zvolit jiné odletové letiště, případně zvolte jiné cílové město ve státě Velká Británie a pokuste se najít co nejvýhodnější nabídky od leteckých společností, které do uvedený lokalit létají na pravidelných i nepravidelných linkách.

Cheap Flights from Prague to Londýn

Would you like to know, how to find the cheapest flights to City Airport (LCY) from anywhere? We can help you find the best Czech Airlines deals that fit your needs and budget. Ceskaletenka.cz (Student Agency, Kralovna) is a perfect place to search for comprehensive services, such as cheap airfares, hotels (near airports), and rental cars and to plan the best trip. Find deals, compare prices and buy cheap airline tickets from/to Czech Republic and fly directly to Londýn from Prague and most cities in the world. How low cost airlines set their prices and how to beat them when searching for a cheap one-way and return flights Prague - City Airport (LCY) in Velká Británie? Whether looking for economy or business class flight deals, Kralovna and Student Agency offers the cheapest airline tickets to Prague in Czech Republic. To book a flight directly with Czech Airlines, choose the airline during filtration of the flight results (above search / booking form). With the help of the air ticket search service of ceskaletenka.cz, you will be able to find the best offers without any problems and will easily book tickets to Londýn / City Airport / (LCY) / Velká Británie from Prague and other airports. You will only need to indicate the direction of your flight, departure and arrival date, number of adults, senior and children.

Aktuální nabídka nejlevnějších letenek v akci

unknown 90%
Plánujete zakoupit let do města Londýn? Rádi za vás porovnáme ceny letenek směr Londýn od Student Agency a Královny a to v řádu několika minut. Prohlédněte si letový plán a najděte levné lety Praha (PRG) - Londýn City Airport (LCY) a zpět. Pokud si chcete rezervovat letenku na letiště Londýn / City Airport / (LCY) / Velká Británie za co nejnižší cenu, vyberte si z naší nabídky nejlevnějších letenek od nízkonákladových leteckých společností jako je EasyJet, Ryanair, Wizz Air, Air Berlin, Norwegian, Smart Wings (český dopravce) a mnoha dalších dopravců, kteří nabízejí cenově zvýhodněné lety po Evropě i mimo kontinent.
Zavazadla a odbavení
Po vyplnění rezervačního formuláře se ihned dozvíte, které letecké společnosti, včetně nízkorozpočtových, létají do měst jako je Londýn a na letiště jako City Airport (LCY) . Pamatujte na to, že low cost dopravci mají tak nízké ceny letenek také z toho důvodu, že za zavazadla se platí poplatky navíc. Při ověrování ceny letu je potřeba pamatovat také na případné navýšení konečné ceny v případě, že by vám nestačilo příruční zavazadlo a povolený výhový limit a povolené rozměry zavazadel.
Cestování letadlem
Letecká doprava se stává naprosto běžnou a dostupnou prakticky pro každého z nás. Cestování letadlem na letiště Londýn je snadné, rychlé a mnohdy levnější než doprava autem, autobusem či vlakem. Vydejte se letecky z Prahy do City Airport (LCY) , případně na okolní letiště. Zvolte jednosměrný nebo zpáteční let do této destinace s přestupem, případně si objednejte přímý let bez přestupů a leťte na letiště Londýn ve státě Velká Británie napřímo. Dopravní civilní letadla jsou čím dál pohodlnější a cestování letadli na delší vzdálenosti je dnes velmi komfortní.

Itinerář: informace o destinaci

IATA kód (code):
Londýn / City Airport / (LCY) / Velká Británie
Letiště (airport):
City Airport (LCY)
Stát (state):
Velká Británie
Město (city):
Londýn
Při rezervaci letenek do města Londýn, případně kamkoli jinam, máte možnost zvolit si preferovanou leteckou společnost, která vás co nejlevněji dopraví přímo na letiště City Airport (LCY) a to včetně online odbavení na internetu, nebo jinou "tradiční" formou. Váš letecký dopravce může být součástí Aliance leteckých společností nebo také aliance aerolinií, což jsou vlastně uskupení více spolupracujících leteckých dopravců, kteří mají určitou dohodu o spolupráci v komerčním letectví. Mezi nejzásadnější letecké aliance patří SkyTeam, Star Alliance a Oneworld. Ověřte si, zda vaše oblíbená aerolinka poskytuje slevy na letenky, které směřují na letiště Londýn / City Airport / (LCY) / Velká Británie a zda můžete ušetřit nějaké peníze na palubním lístku (místence do letadla).
Responzivní webové stránky jsou dnes nezbytností a letenkové weby nejsou výjimkou, právě naopak. Ať již letíte do státu, jako je Velká Británie, nebo kamkoli jinam, řada z vás si bude preferovaný let vyhledávat na tabletu či mobilu. Pravda je, že hledat letenky na internetových stránkách, které nejsou optimalizované pro mobilní telefony a jiná "smart" zařízení není nic jednoduchého či příjemného. My vám přinášíme levné letenky na mobil v responsivním designu a ve formě zjednodušeného rozhranní. Najděte si co nejlevnější letenku Praha - Londýn a zpět v mobilním telefonu, na tabletu, notebooku, netbooku, nebo jiném moderním zařízením ať již jste kdekoli a šetřete jak peníze, tak nervy.
Aplikace na letenky
Kromě responzivního letenkového webu a flexibilní struktury nabízíme také možnost vyhledání nejlevnějších letenek přes aplikaci na mobil. Stejně jako u dalších internetových služeb platí i u porovnávání cen letenek, že mobilní aplikace pro vyhledání letenek a porovnání cenových nabídek od nejrůznějších aerolinek vám může ulehčit proces srovnání nabídek a zkrátit čas, který budete u počítače či mobilního telefonu trávit, případně celý proces zjednodušit a učinit příjemnějším. Pokud vám není něco jasné, případně máte jakékoli problémy s nastavením a spuštěním letenkové mobilní aplikace, můžete nás kontaktovat a popsat váš problém. Stejným způsobem jako uvedená aplikace funguje i náš vyhledávací systém.
Londýn - Afghánistán Londýn - Albánie Londýn - Alžírsko Londýn - Americká Samoa Londýn - Amerika (USA) Londýn - Angola Londýn - Anguilla Londýn - Antigua a Barbuda Londýn - Argentina Londýn - Arménie Londýn - Aruba Londýn - Austrálie Londýn - Bahamy Londýn - Bahrajn Londýn - Bangladéš Londýn - Barbados Londýn - Belgie Londýn - Belize Londýn - Benin Londýn - Bermudy Londýn - Bolívie Londýn - Bosna a Hercegovina Londýn - Botswana Londýn - Brazílie Londýn - Brunej Londýn - Bulharsko Londýn - Burkina Faso Londýn - Burundi Londýn - Bělorusko Londýn - Chile Londýn - Chorvatsko Londýn - Cookovy ostrovy Londýn - Demokratická republika Kongo Londýn - Dominika Londýn - Dominikánská republika Londýn - Dánsko Londýn - Džibuti Londýn - Egypt Londýn - Ekvádor Londýn - Eritrea Londýn - Estonsko Londýn - Etiopie Londýn - Faerské ostrovy (Faroery) Londýn - Falklandy (Malvíny) Londýn - Fidži Londýn - Filipíny Londýn - Finsko Londýn - Francie Londýn - Francouzská Guyana Londýn - Francouzská Polynézie Londýn - Gabun Londýn - Gambie Londýn - Ghana Londýn - Gibraltar Londýn - Grenada Londýn - Gruzie Londýn - Grónsko Londýn - Guadeloupe Londýn - Guam Londýn - Guatemala Londýn - Guinea Londýn - Guinea-Bissau Londýn - Haiti Londýn - Honduras Londýn - Hongkong (Čína) Londýn - Indie Londýn - Indonézie Londýn - Irsko Londýn - Irák Londýn - Irán Londýn - Island Londýn - Itálie Londýn - Izrael Londýn - Jamajka Londýn - Japonsko Londýn - Jemen Londýn - Jihoafrická republika Londýn - Jižní Korea Londýn - Jižní Súdán Londýn - Jordánsko Londýn - Kajmanské ostrovy Londýn - Kambodža Londýn - Kamerun Londýn - Kanada Londýn - Kapverdy Londýn - Katar Londýn - Kazachstán Londýn - Keňa Londýn - Kiribati Londýn - Kolumbie Londýn - Komory Londýn - Kongo Londýn - Kosovo Londýn - Kostarika Londýn - Kuba Londýn - Kuvajt Londýn - Kypr Londýn - Kyrgyzstán Londýn - Laos Londýn - Lesotho Londýn - Libanon Londýn - Libye Londýn - Libérie Londýn - Litva Londýn - Lotyšsko Londýn - Lucembursko Londýn - Madagaskar Londýn - Makao Londýn - Makedonie Londýn - Malajsie Londýn - Malawi Londýn - Maledivy Londýn - Mali Londýn - Malta Londýn - Maroko Londýn - Marshallovy ostrovy Londýn - Martinik Londýn - Mauretánie Londýn - Mauricius Londýn - Mayotte Londýn - Maďarsko Londýn - Mexiko Londýn - Mikronésie Londýn - Moldavsko Londýn - Mongolsko Londýn - Mosambik Londýn - Myanmar (Barma) Londýn - Namíbie Londýn - Nepál Londýn - Niger Londýn - Nigérie Londýn - Nikaragua Londýn - Nizozemsko Londýn - Nizozemské Antily Londýn - Norsko Londýn - Nová Kaledonie Londýn - Nový Zéland Londýn - Německo Londýn - Omán Londýn - Palau Londýn - Panama Londýn - Panenské ostrovy (Americké) Londýn - Panenské ostrovy (Britské) Londýn - Papua Nová Guinea Londýn - Paraguay Londýn - Peru Londýn - Pobřeží slonoviny Londýn - Polsko Londýn - Portoriko Londýn - Portugalsko Londýn - Pákistán Londýn - Rakousko Londýn - Rovníková Guinea Londýn - Rumunsko Londýn - Rusko Londýn - Rwanda Londýn - Réunion Londýn - Salvador Londýn - Samoa Londýn - Saúdská Arábie Londýn - Senegal Londýn - Severní Korea Londýn - Severní Mariany Londýn - Seychely Londýn - Sierra Leone Londýn - Singapur Londýn - Slovensko Londýn - Slovinsko Londýn - Somálsko Londýn - Spojené Arabské Emiráty Londýn - Srbsko Londýn - Srí Lanka Londýn - Středoafrická Republika Londýn - Surinam Londýn - Svatá Helena Londýn - Svatá Lucie Londýn - Svatý Kryštof a Nevis Londýn - Svatý Tomáš a Princův ostrov Londýn - Svatý Vincenc a Grenadiny Londýn - Svazijsko Londýn - Súdán Londýn - Sýrie Londýn - Tanzánie Londýn - Tchajwan Londýn - Thajsko Londýn - Togo Londýn - Tonga Londýn - Trinidad a Tobago Londýn - Tunisko Londýn - Turecko Londýn - Turkmenistán Londýn - Turks a Caicos Londýn - Tuvalu Londýn - Tádžikistán Londýn - Uganda Londýn - Ukrajina Londýn - Uruguay Londýn - Uzbekistán Londýn - Vanuatu Londýn - Velká Británie Londýn - Venezuela Londýn - Vietnam Londýn - Wallisovy ostrovy Londýn - Zambie Londýn - Zimbabwe Londýn - Ázerbajdžán Londýn - Čad Londýn - Černá hora Londýn - Česká republika Londýn - Čína Londýn - Řecko Londýn - Šalomounovy ostrovy Londýn - Španělsko Londýn - Švédsko Londýn - Švýcarsko

© 2018 ceskaletenka.cz