Skip to main content

Port Moresby

Letenky Jackson Fld (POM)

Rezervace levné letenky Praha - Port Moresby , letiště Jackson Fld (POM) a zpět je zcela nezávazná a můžete si v jejím průběhu ověřit a porovnat ceny letenek na letiště Jackson Fld (POM) od desítek leteckých společností. Pokud si chcete rezervovat tu nejlevnější letenku na letiště Jackson Fld (POM) s odletem ještě dnes, tedy 19.03.2019, nezapomeňte toto datum zadat jako odletové a jako příletovou destinaci zvolit město Port Moresby , respektive IATA kód letiště (POM) a kompletní název destinace příletu, tedy Port Moresby / Jackson Fld / (POM) / Papua Nová Guinea. Levné letenky Port Moresby - Praha můžete objednat online jako přímé lety či lety s přestupem. Poradíme vám, jak a kde koupit levné letenky do Port Moresby co nejvýhodněji!

Letenky   Port Moresby Papua Nová Guinea

Port Moresby & průměrné ceny letenek Průměrně Kč
Cena do města Port Moresby je pouze orientační. Pokud chcete znát co nejaktuálnější sazby a konečné ceny letů na konkrétní letiště, využijte rezervační formulář.

Kupte si letenku na alternativní letiště v okolí města Port Moresby

Dříve než pořídíte letenku do města Port Moresby , zvažte, na které letiště se chcete dostat. Pokud vám z jakéhokoli důvodu nevyhovuje letiště Port Moresby / Jackson Fld / (POM) / Papua Nová Guinea, můžete si z níže uvedeného seznamu vybrat to, které se nachází v centru města Port Moresby , nebo jeho blízkém okolí. Volba odletového i příletového letiště může výrazně ovlivnit konečnou cenu letenky směr letiště Jackson Fld (POM) a to včetně všech poplatků a příplatků leteckých společností. Nejnižší ceny letenek do města Port Moresby můžete sehnat již od 890 Kč za zpáteční let a v akčních nabídkách pak mnohdy najdete i levnější palubní lístky.

Nejlevnější letenky Praha - Jackson Fld (POM) z akční nabídky

Jak jistě víte, ty nejlevnější letenky do města Port Moresby najdete zpravidla u nízkonákladových leteckých společností, ale není tomu tak vždy! Low cost dopravci sice nabízejí relativně nízké ceny letů, ale zase si účtují nemalé příplatky za zavazadla, občerstvení na palubě letadla a alternativní formy odbavení. Jak tedy najít co nejlevnější letenku Port Moresby - Praha a zpět, případně co nejlacinější variantu jednosměrného letu, ať již z jakéhokoli letiště v České republice? Základem je důkladné hledání a porovnání letů přímo v rezervačním systému, který je napojen na obrovské množství leteckých společností a to včetně nabídky levných letenek od nízkorozpočtových aerolinek. Rezervujte si přímé lety Praha - Jackson Fld (POM) a zpět, nebo si objednejte jednosměrnou letenku na letiště ve státě Papua Nová Guinea.

Jak vyhledat a rezervovat letenku na letiště Jackson Fld (POM) online?

Postup rezervace letenek na letiště Jackson Fld (POM) je snadný a zvládne jej opravdu každý! Rezervace letenky je nezávazná a můžete si při ní pouze ověřit cenu letu na některé z letišť ve městě Port Moresby , zkontrolovat a informovat se o detailech jednotlivých nabídek, případně zakoupit doplňkové služby jako je ubytování nedaleko letiště Port Moresby / Jackson Fld / (POM) / Papua Nová Guinea, sjednat cestovní pojištění a zvolit způsob odbavení zavazadel. Jak tedy začít? Do výše uvedeného rezervačního formuláře, který je napojen na rezervační systémy Galileo a Amadeus, zadáte potřebné parametry jako odletové letiště, jímž může být jak Praha, Brno, Ostrava či Bratislava, tak jakékoli jiné světové letiště, záleží odkud a kam se chystáte odletět. Zadáním příletového letiště nám sdělujete, kam se chystáte letět, což je fakt, který může značně zlevnit či zdražit váš výlet. Následuje volba data odletu a příletu a můžete si také vybírat mezi jednosměrnými a zpátečními letenkami.

Letenky Praha - Port Moresby (Letiště Václava Havla)

Chcete-li si zarezervovat akční letenky z Prahy na letiště Jackson Fld (POM) , které se nachází přímo (nedaleko) ve městě Port Moresby (Papua Nová Guinea), pamatujte že první kroky by měly vést do naší nabídky akčních letenek, kde najdete veškeré lety do zvolené destinace, které nabízíme za zvýhodněné ceny. Jde zpravidla o ty nejlevnější letenky Port Moresby - Praha (letiště Václava Havla v pražské Ruzyni - Jackson Fld (POM) Airport), jejichž nabídka je časově omezená a je tedy nutné jednat rychle a rozhodně. IATA kód příletového letiště je v tomto případě (POM) . Odlety z ruzyňského letiště patří mezi nejoblíbenější, to ale neznamená, že nemůžete zvolit jiné české či zahraniční letiště odletu. Pro běžné lety směr Port Moresby / Jackson Fld / (POM) / Papua Nová Guinea se využívá Terminál 1 a Terminál 2. Na tabuli pak najdete jak odlety (Departures), tak přílety (Arrivals) seřazené chronologicky dle plánovaného času odletu, cílové destinace, unikátního čísla letu, odbavovací překážky a vámi zvolené letecké společnosti. Kolik stojí zpáteční letenka Praha - Port Moresby , letiště Jackson Fld (POM) v roce 2017/2018, tedy v příštím roce, zjistíte během pár minut zadáním požadovaných dat do formuláře.

Letenky Brno - Port Moresby (Letiště Brno Tuřany)

Vyhledejte, porovnejte a objednejte si lety z letiště Brno-Tuřany - Port Moresby / Jackson Fld / (POM) / Papua Nová Guinea online a ušetřete na poplatcích leteckým společnostem, případně využijte možnosti online odbavení zavazadel na internetu. Oproti variantě odbavení cestovních zavazadel přímo na letišti v Brně Tuřanech můžete při odbavení přes internet (online check-in) ušetřit jak čas, tak peníze, které byste jinak věnovali složitějšímu odbavování na brněnském letišti. Pokud si chcete ověřit zda aktuálně nabízíme levné letenky na trase Brno - Port Moresby a zpět, případně jednosměrné lety v akční nabídce, vyhledejte si požadovaný let přes náš rezervační formulář. Zobrazte a porovnejte nabízené nízkonákladové lety a rezervujte si letenky z Brno-Tuřany do města Port Moresby kliknutím přímo na stránky letecké společnosti (dopravce) nebo cestovní kanceláře.

Letenky Ostrava - Port Moresby (Letiště Leoše Janáčka)

Pokud se podíváme na pravidelný letový řád letiště v Ostravě, zjistíme, že kromě letenek Ostrava - Port Moresby , letiště (POM) si můžete z letového řádu ostravského letiště, mapy destinací a seznamu letů zvolit například letenky směr Londýn Stansted, Milán Bergamo Airport, Dubaj - Dubai International Airport, Hurghada, Korfu Kerkyra I. Kapodistrias, Kos, Palma de Mallorca, Rhodos Diagoras Airport, Varna či letenky na ostrov Zakynthos (Řecko). Nezávaznou rezervaci levné letenky z letiště Ostrava na letiště Port Moresby / Jackson Fld / (POM) / Papua Nová Guinea provedete snadno přes výše uvedený rezervační formulář. Pokud systém nenajde žádný let, zkuste zvolit jiné odletové letiště, případně zvolte jiné cílové město ve státě Papua Nová Guinea a pokuste se najít co nejvýhodnější nabídky od leteckých společností, které do uvedený lokalit létají na pravidelných i nepravidelných linkách.

Cheap Flights from Prague to Port Moresby

Would you like to know, how to find the cheapest flights to Jackson Fld (POM) from anywhere? We can help you find the best Czech Airlines deals that fit your needs and budget. Ceskaletenka.cz (Student Agency, Kralovna) is a perfect place to search for comprehensive services, such as cheap airfares, hotels (near airports), and rental cars and to plan the best trip. Find deals, compare prices and buy cheap airline tickets from/to Czech Republic and fly directly to Port Moresby from Prague and most cities in the world. How low cost airlines set their prices and how to beat them when searching for a cheap one-way and return flights Prague - Jackson Fld (POM) in Papua Nová Guinea? Whether looking for economy or business class flight deals, Kralovna and Student Agency offers the cheapest airline tickets to Prague in Czech Republic. To book a flight directly with Czech Airlines, choose the airline during filtration of the flight results (above search / booking form). With the help of the air ticket search service of ceskaletenka.cz, you will be able to find the best offers without any problems and will easily book tickets to Port Moresby / Jackson Fld / (POM) / Papua Nová Guinea from Prague and other airports. You will only need to indicate the direction of your flight, departure and arrival date, number of adults, senior and children.

Aktuální nabídka nejlevnějších letenek v akci

unknown 90%
Plánujete zakoupit let do města Port Moresby ? Rádi za vás porovnáme ceny letenek směr Port Moresby od Student Agency a Královny a to v řádu několika minut. Prohlédněte si letový plán a najděte levné lety Praha (PRG) - Port Moresby Jackson Fld (POM) a zpět. Pokud si chcete rezervovat letenku na letiště Port Moresby / Jackson Fld / (POM) / Papua Nová Guinea za co nejnižší cenu, vyberte si z naší nabídky nejlevnějších letenek od nízkonákladových leteckých společností jako je EasyJet, Ryanair, Wizz Air, Air Berlin, Norwegian, Smart Wings (český dopravce) a mnoha dalších dopravců, kteří nabízejí cenově zvýhodněné lety po Evropě i mimo kontinent.
Zavazadla a odbavení
Po vyplnění rezervačního formuláře se ihned dozvíte, které letecké společnosti, včetně nízkorozpočtových, létají do měst jako je Port Moresby a na letiště jako Jackson Fld (POM) . Pamatujte na to, že low cost dopravci mají tak nízké ceny letenek také z toho důvodu, že za zavazadla se platí poplatky navíc. Při ověrování ceny letu je potřeba pamatovat také na případné navýšení konečné ceny v případě, že by vám nestačilo příruční zavazadlo a povolený výhový limit a povolené rozměry zavazadel.
Cestování letadlem
Letecká doprava se stává naprosto běžnou a dostupnou prakticky pro každého z nás. Cestování letadlem na letiště Port Moresby je snadné, rychlé a mnohdy levnější než doprava autem, autobusem či vlakem. Vydejte se letecky z Prahy do Jackson Fld (POM) , případně na okolní letiště. Zvolte jednosměrný nebo zpáteční let do této destinace s přestupem, případně si objednejte přímý let bez přestupů a leťte na letiště Port Moresby ve státě Papua Nová Guinea napřímo. Dopravní civilní letadla jsou čím dál pohodlnější a cestování letadli na delší vzdálenosti je dnes velmi komfortní.

Itinerář: informace o destinaci

IATA kód (code):
Port Moresby / Jackson Fld / (POM) / Papua Nová Guinea
Letiště (airport):
Jackson Fld (POM)
Stát (state):
Papua Nová Guinea
Město (city):
Port Moresby
Při rezervaci letenek do města Port Moresby , případně kamkoli jinam, máte možnost zvolit si preferovanou leteckou společnost, která vás co nejlevněji dopraví přímo na letiště Jackson Fld (POM) a to včetně online odbavení na internetu, nebo jinou "tradiční" formou. Váš letecký dopravce může být součástí Aliance leteckých společností nebo také aliance aerolinií, což jsou vlastně uskupení více spolupracujících leteckých dopravců, kteří mají určitou dohodu o spolupráci v komerčním letectví. Mezi nejzásadnější letecké aliance patří SkyTeam, Star Alliance a Oneworld. Ověřte si, zda vaše oblíbená aerolinka poskytuje slevy na letenky, které směřují na letiště Port Moresby / Jackson Fld / (POM) / Papua Nová Guinea a zda můžete ušetřit nějaké peníze na palubním lístku (místence do letadla).
Responzivní webové stránky jsou dnes nezbytností a letenkové weby nejsou výjimkou, právě naopak. Ať již letíte do státu, jako je Papua Nová Guinea, nebo kamkoli jinam, řada z vás si bude preferovaný let vyhledávat na tabletu či mobilu. Pravda je, že hledat letenky na internetových stránkách, které nejsou optimalizované pro mobilní telefony a jiná "smart" zařízení není nic jednoduchého či příjemného. My vám přinášíme levné letenky na mobil v responsivním designu a ve formě zjednodušeného rozhranní. Najděte si co nejlevnější letenku Praha - Port Moresby a zpět v mobilním telefonu, na tabletu, notebooku, netbooku, nebo jiném moderním zařízením ať již jste kdekoli a šetřete jak peníze, tak nervy.
Aplikace na letenky
Kromě responzivního letenkového webu a flexibilní struktury nabízíme také možnost vyhledání nejlevnějších letenek přes aplikaci na mobil. Stejně jako u dalších internetových služeb platí i u porovnávání cen letenek, že mobilní aplikace pro vyhledání letenek a porovnání cenových nabídek od nejrůznějších aerolinek vám může ulehčit proces srovnání nabídek a zkrátit čas, který budete u počítače či mobilního telefonu trávit, případně celý proces zjednodušit a učinit příjemnějším. Pokud vám není něco jasné, případně máte jakékoli problémy s nastavením a spuštěním letenkové mobilní aplikace, můžete nás kontaktovat a popsat váš problém. Stejným způsobem jako uvedená aplikace funguje i náš vyhledávací systém.
Port Moresby - Afghánistán Port Moresby - Albánie Port Moresby - Alžírsko Port Moresby - Americká Samoa Port Moresby - Amerika (USA) Port Moresby - Angola Port Moresby - Anguilla Port Moresby - Antigua a Barbuda Port Moresby - Argentina Port Moresby - Arménie Port Moresby - Aruba Port Moresby - Austrálie Port Moresby - Bahamy Port Moresby - Bahrajn Port Moresby - Bangladéš Port Moresby - Barbados Port Moresby - Belgie Port Moresby - Belize Port Moresby - Benin Port Moresby - Bermudy Port Moresby - Bolívie Port Moresby - Bosna a Hercegovina Port Moresby - Botswana Port Moresby - Brazílie Port Moresby - Brunej Port Moresby - Bulharsko Port Moresby - Burkina Faso Port Moresby - Burundi Port Moresby - Bělorusko Port Moresby - Chile Port Moresby - Chorvatsko Port Moresby - Cookovy ostrovy Port Moresby - Demokratická republika Kongo Port Moresby - Dominika Port Moresby - Dominikánská republika Port Moresby - Dánsko Port Moresby - Džibuti Port Moresby - Egypt Port Moresby - Ekvádor Port Moresby - Eritrea Port Moresby - Estonsko Port Moresby - Etiopie Port Moresby - Faerské ostrovy (Faroery) Port Moresby - Falklandy (Malvíny) Port Moresby - Fidži Port Moresby - Filipíny Port Moresby - Finsko Port Moresby - Francie Port Moresby - Francouzská Guyana Port Moresby - Francouzská Polynézie Port Moresby - Gabun Port Moresby - Gambie Port Moresby - Ghana Port Moresby - Gibraltar Port Moresby - Grenada Port Moresby - Gruzie Port Moresby - Grónsko Port Moresby - Guadeloupe Port Moresby - Guam Port Moresby - Guatemala Port Moresby - Guinea Port Moresby - Guinea-Bissau Port Moresby - Haiti Port Moresby - Honduras Port Moresby - Hongkong (Čína) Port Moresby - Indie Port Moresby - Indonézie Port Moresby - Irsko Port Moresby - Irák Port Moresby - Irán Port Moresby - Island Port Moresby - Itálie Port Moresby - Izrael Port Moresby - Jamajka Port Moresby - Japonsko Port Moresby - Jemen Port Moresby - Jihoafrická republika Port Moresby - Jižní Korea Port Moresby - Jižní Súdán Port Moresby - Jordánsko Port Moresby - Kajmanské ostrovy Port Moresby - Kambodža Port Moresby - Kamerun Port Moresby - Kanada Port Moresby - Kapverdy Port Moresby - Katar Port Moresby - Kazachstán Port Moresby - Keňa Port Moresby - Kiribati Port Moresby - Kolumbie Port Moresby - Komory Port Moresby - Kongo Port Moresby - Kosovo Port Moresby - Kostarika Port Moresby - Kuba Port Moresby - Kuvajt Port Moresby - Kypr Port Moresby - Kyrgyzstán Port Moresby - Laos Port Moresby - Lesotho Port Moresby - Libanon Port Moresby - Libye Port Moresby - Libérie Port Moresby - Litva Port Moresby - Lotyšsko Port Moresby - Lucembursko Port Moresby - Madagaskar Port Moresby - Makao Port Moresby - Makedonie Port Moresby - Malajsie Port Moresby - Malawi Port Moresby - Maledivy Port Moresby - Mali Port Moresby - Malta Port Moresby - Maroko Port Moresby - Marshallovy ostrovy Port Moresby - Martinik Port Moresby - Mauretánie Port Moresby - Mauricius Port Moresby - Mayotte Port Moresby - Maďarsko Port Moresby - Mexiko Port Moresby - Mikronésie Port Moresby - Moldavsko Port Moresby - Mongolsko Port Moresby - Mosambik Port Moresby - Myanmar (Barma) Port Moresby - Namíbie Port Moresby - Nepál Port Moresby - Niger Port Moresby - Nigérie Port Moresby - Nikaragua Port Moresby - Nizozemsko Port Moresby - Nizozemské Antily Port Moresby - Norsko Port Moresby - Nová Kaledonie Port Moresby - Nový Zéland Port Moresby - Německo Port Moresby - Omán Port Moresby - Palau Port Moresby - Panama Port Moresby - Panenské ostrovy (Americké) Port Moresby - Panenské ostrovy (Britské) Port Moresby - Papua Nová Guinea Port Moresby - Paraguay Port Moresby - Peru Port Moresby - Pobřeží slonoviny Port Moresby - Polsko Port Moresby - Portoriko Port Moresby - Portugalsko Port Moresby - Pákistán Port Moresby - Rakousko Port Moresby - Rovníková Guinea Port Moresby - Rumunsko Port Moresby - Rusko Port Moresby - Rwanda Port Moresby - Réunion Port Moresby - Salvador Port Moresby - Samoa Port Moresby - Saúdská Arábie Port Moresby - Senegal Port Moresby - Severní Korea Port Moresby - Severní Mariany Port Moresby - Seychely Port Moresby - Sierra Leone Port Moresby - Singapur Port Moresby - Slovensko Port Moresby - Slovinsko Port Moresby - Somálsko Port Moresby - Spojené Arabské Emiráty Port Moresby - Srbsko Port Moresby - Srí Lanka Port Moresby - Středoafrická Republika Port Moresby - Surinam Port Moresby - Svatá Helena Port Moresby - Svatá Lucie Port Moresby - Svatý Kryštof a Nevis Port Moresby - Svatý Tomáš a Princův ostrov Port Moresby - Svatý Vincenc a Grenadiny Port Moresby - Svazijsko Port Moresby - Súdán Port Moresby - Sýrie Port Moresby - Tanzánie Port Moresby - Tchajwan Port Moresby - Thajsko Port Moresby - Togo Port Moresby - Tonga Port Moresby - Trinidad a Tobago Port Moresby - Tunisko Port Moresby - Turecko Port Moresby - Turkmenistán Port Moresby - Turks a Caicos Port Moresby - Tuvalu Port Moresby - Tádžikistán Port Moresby - Uganda Port Moresby - Ukrajina Port Moresby - Uruguay Port Moresby - Uzbekistán Port Moresby - Vanuatu Port Moresby - Velká Británie Port Moresby - Venezuela Port Moresby - Vietnam Port Moresby - Wallisovy ostrovy Port Moresby - Zambie Port Moresby - Zimbabwe Port Moresby - Ázerbajdžán Port Moresby - Čad Port Moresby - Černá hora Port Moresby - Česká republika Port Moresby - Čína Port Moresby - Řecko Port Moresby - Šalomounovy ostrovy Port Moresby - Španělsko Port Moresby - Švédsko Port Moresby - Švýcarsko

© 2018 ceskaletenka.cz