Skip to main content

Cebu

Letenky Cebu (CEB)

Rezervace levné letenky Praha - Cebu , letiště Cebu (CEB) a zpět je zcela nezávazná a můžete si v jejím průběhu ověřit a porovnat ceny letenek na letiště Cebu (CEB) od desítek leteckých společností. Pokud si chcete rezervovat tu nejlevnější letenku na letiště Cebu (CEB) s odletem ještě dnes, tedy 05.10.2023, nezapomeňte toto datum zadat jako odletové a jako příletovou destinaci zvolit město Cebu , respektive IATA kód letiště (CEB) a kompletní název destinace příletu, tedy Cebu / Cebu / (CEB) / Filipíny. Levné letenky Cebu - Praha můžete objednat online jako přímé lety či lety s přestupem. Poradíme vám, jak a kde koupit levné letenky do Cebu co nejvýhodněji včetně letištních tax a poplatků leteckých společností!

Letenky   Cebu Filipíny

Cebu & průměrné ceny letenek Průměrně Kč
Cena do města Cebu je pouze orientační. Pokud chcete znát co nejaktuálnější sazby a konečné ceny letů na konkrétní letiště, využijte rezervační formulář.

Kupte si letenku na alternativní letiště v okolí města Cebu

Dříve než pořídíte letenku do města Cebu , zvažte, na které letiště se chcete dostat. Pokud vám z jakéhokoli důvodu nevyhovuje letiště Cebu / Cebu / (CEB) / Filipíny, můžete si z níže uvedeného seznamu vybrat to, které se nachází v centru města Cebu , nebo jeho blízkém okolí. Volba odletového i příletového letiště může výrazně ovlivnit konečnou cenu letenky směr letiště Cebu (CEB) a to včetně všech poplatků a příplatků leteckých společností. Nejnižší ceny letenek do města Cebu můžete sehnat již od 890 Kč za zpáteční let a v akčních nabídkách pak mnohdy najdete i levnější palubní lístky.

Nejlevnější letenky Praha - Cebu (CEB) z akční nabídky

Jak jistě víte, ty nejlevnější letenky do města Cebu najdete zpravidla u nízkonákladových leteckých společností, ale není tomu tak vždy! Low cost dopravci sice nabízejí relativně nízké ceny letů, ale zase si účtují nemalé příplatky za zavazadla, občerstvení na palubě letadla a alternativní formy odbavení. Jak tedy najít co nejlevnější letenku Cebu - Praha a zpět, případně co nejlacinější variantu jednosměrného letu, ať již z jakéhokoli letiště v České republice? Základem je důkladné hledání a porovnání letů přímo v rezervačním systému, který je napojen na obrovské množství leteckých společností a to včetně nabídky levných letenek od nízkorozpočtových aerolinek. Rezervujte si přímé lety Praha - Cebu (CEB) a zpět, nebo si objednejte jednosměrnou letenku na letiště ve státě Filipíny.

Jak vyhledat a rezervovat letenku na letiště Cebu (CEB) online?

Postup rezervace letenek na letiště Cebu (CEB) je snadný a zvládne jej opravdu každý! Rezervace letenky je nezávazná a můžete si při ní pouze ověřit cenu letu na některé z letišť ve městě Cebu , zkontrolovat a informovat se o detailech jednotlivých nabídek, případně zakoupit doplňkové služby jako je ubytování nedaleko letiště Cebu / Cebu / (CEB) / Filipíny, sjednat cestovní pojištění a zvolit způsob odbavení zavazadel. Jak tedy začít? Do výše uvedeného rezervačního formuláře, který je napojen na rezervační systémy Galileo a Amadeus, zadáte potřebné parametry jako odletové letiště, jímž může být jak Praha, Brno, Ostrava či Bratislava, tak jakékoli jiné světové letiště, záleží odkud a kam se chystáte odletět. Zadáním příletového letiště nám sdělujete, kam se chystáte letět, což je fakt, který může značně zlevnit či zdražit váš výlet. Následuje volba data odletu a příletu a můžete si také vybírat mezi jednosměrnými a zpátečními letenkami.

Letenky Praha - Cebu (Letiště Václava Havla)

Chcete-li si zarezervovat akční letenky z Prahy na letiště Cebu (CEB) , které se nachází přímo (nedaleko) ve městě Cebu (Filipíny), pamatujte že první kroky by měly vést do naší nabídky akčních letenek, kde najdete veškeré lety do zvolené destinace, které nabízíme za zvýhodněné ceny. Jde zpravidla o ty nejlevnější letenky Cebu - Praha (letiště Václava Havla v pražské Ruzyni - Cebu (CEB) Airport), jejichž nabídka je časově omezená a je tedy nutné jednat rychle a rozhodně. IATA kód příletového letiště je v tomto případě (CEB) . Odlety z ruzyňského letiště patří mezi nejoblíbenější, to ale neznamená, že nemůžete zvolit jiné české či zahraniční letiště odletu. Pro běžné lety směr Cebu / Cebu / (CEB) / Filipíny se využívá Terminál 1 a Terminál 2. Na tabuli pak najdete jak odlety (Departures), tak přílety (Arrivals) seřazené chronologicky dle plánovaného času odletu, cílové destinace, unikátního čísla letu, odbavovací překážky a vámi zvolené letecké společnosti. Kolik stojí zpáteční letenka Praha - Cebu , letiště Cebu (CEB) v roce 2017/2018, tedy v příštím roce, zjistíte během pár minut zadáním požadovaných dat do formuláře.

Letenky Brno - Cebu (Letiště Brno Tuřany)

Vyhledejte, porovnejte a objednejte si lety z letiště Brno-Tuřany - Cebu / Cebu / (CEB) / Filipíny online a ušetřete na poplatcích leteckým společnostem, případně využijte možnosti online odbavení zavazadel na internetu. Oproti variantě odbavení cestovních zavazadel přímo na letišti v Brně Tuřanech můžete při odbavení přes internet (online check-in) ušetřit jak čas, tak peníze, které byste jinak věnovali složitějšímu odbavování na brněnském letišti. Pokud si chcete ověřit zda aktuálně nabízíme levné letenky na trase Brno - Cebu a zpět, případně jednosměrné lety v akční nabídce, vyhledejte si požadovaný let přes náš rezervační formulář. Zobrazte a porovnejte nabízené nízkonákladové lety a rezervujte si letenky z Brno-Tuřany do města Cebu kliknutím přímo na stránky letecké společnosti (dopravce) nebo cestovní kanceláře.

Letenky Ostrava - Cebu (Letiště Leoše Janáčka)

Pokud se podíváme na pravidelný letový řád letiště v Ostravě, zjistíme, že kromě letenek Ostrava - Cebu , letiště (CEB) si můžete z letového řádu ostravského letiště, mapy destinací a seznamu letů zvolit například letenky směr Londýn Stansted, Milán Bergamo Airport, Dubaj - Dubai International Airport, Hurghada, Korfu Kerkyra I. Kapodistrias, Kos, Palma de Mallorca, Rhodos Diagoras Airport, Varna či letenky na ostrov Zakynthos (Řecko). Nezávaznou rezervaci levné letenky z letiště Ostrava na letiště Cebu / Cebu / (CEB) / Filipíny provedete snadno přes výše uvedený rezervační formulář. Pokud systém nenajde žádný let, zkuste zvolit jiné odletové letiště, případně zvolte jiné cílové město ve státě Filipíny a pokuste se najít co nejvýhodnější nabídky od leteckých společností, které do uvedený lokalit létají na pravidelných i nepravidelných linkách.

Cheap Flights from Prague to Cebu

Would you like to know, how to find the cheapest flights to Cebu (CEB) from anywhere? We can help you find the best Czech Airlines deals that fit your needs and budget. Ceskaletenka.cz (Student Agency, Kralovna) is a perfect place to search for comprehensive services, such as cheap airfares, hotels (near airports), and rental cars and to plan the best trip. Find deals, compare prices and buy cheap airline tickets from/to Czech Republic and fly directly to Cebu from Prague and most cities in the world. How low cost airlines set their prices and how to beat them when searching for a cheap one-way and return flights Prague - Cebu (CEB) in Filipíny? Whether looking for economy or business class flight deals, Kralovna and Student Agency offers the cheapest airline tickets to Prague in Czech Republic. To book a flight directly with Czech Airlines, choose the airline during filtration of the flight results (above search / booking form). With the help of the air ticket search service of ceskaletenka.cz, you will be able to find the best offers without any problems and will easily book tickets to Cebu / Cebu / (CEB) / Filipíny from Prague and other airports. You will only need to indicate the direction of your flight, departure and arrival date, number of adults, senior and children.

Aktuální nabídka nejlevnějších letenek v akci

unknown 90%
Plánujete zakoupit let do města Cebu ? Rádi za vás porovnáme ceny letenek směr Cebu od Student Agency a Královny a to v řádu několika minut. Prohlédněte si letový plán a najděte levné lety Praha (PRG) - Cebu Cebu (CEB) a zpět. Pokud si chcete rezervovat letenku na letiště Cebu / Cebu / (CEB) / Filipíny za co nejnižší cenu, vyberte si z naší nabídky nejlevnějších letenek od nízkonákladových leteckých společností jako je EasyJet, Ryanair, Wizz Air, Air Berlin, Norwegian, Smart Wings (český dopravce) a mnoha dalších dopravců, kteří nabízejí cenově zvýhodněné lety po Evropě i mimo kontinent.
Zavazadla a odbavení
Po vyplnění rezervačního formuláře se ihned dozvíte, které letecké společnosti, včetně nízkorozpočtových, létají do měst jako je Cebu a na letiště jako Cebu (CEB) . Pamatujte na to, že low cost dopravci mají tak nízké ceny letenek také z toho důvodu, že za zavazadla se platí poplatky navíc. Při ověrování ceny letu je potřeba pamatovat také na případné navýšení konečné ceny v případě, že by vám nestačilo příruční zavazadlo a povolený výhový limit a povolené rozměry zavazadel.
Cestování letadlem
Letecká doprava se stává naprosto běžnou a dostupnou prakticky pro každého z nás. Cestování letadlem na letiště Cebu je snadné, rychlé a mnohdy levnější než doprava autem, autobusem či vlakem. Vydejte se letecky z Prahy do Cebu (CEB) , případně na okolní letiště. Zvolte jednosměrný nebo zpáteční let do této destinace s přestupem, případně si objednejte přímý let bez přestupů a leťte na letiště Cebu ve státě Filipíny napřímo. Dopravní civilní letadla jsou čím dál pohodlnější a cestování letadli na delší vzdálenosti je dnes velmi komfortní.

Itinerář: informace o destinaci

IATA kód (code):
Cebu / Cebu / (CEB) / Filipíny
Letiště (airport):
Cebu (CEB)
Stát (state):
Filipíny
Město (city):
Cebu
Při rezervaci letenek do města Cebu , případně kamkoli jinam, máte možnost zvolit si preferovanou leteckou společnost, která vás co nejlevněji dopraví přímo na letiště Cebu (CEB) a to včetně online odbavení na internetu, nebo jinou "tradiční" formou. Váš letecký dopravce může být součástí Aliance leteckých společností nebo také aliance aerolinií, což jsou vlastně uskupení více spolupracujících leteckých dopravců, kteří mají určitou dohodu o spolupráci v komerčním letectví. Mezi nejzásadnější letecké aliance patří SkyTeam, Star Alliance a Oneworld. Ověřte si, zda vaše oblíbená aerolinka poskytuje slevy na letenky, které směřují na letiště Cebu / Cebu / (CEB) / Filipíny a zda můžete ušetřit nějaké peníze na palubním lístku (místence do letadla).
Responzivní webové stránky jsou dnes nezbytností a letenkové weby nejsou výjimkou, právě naopak. Ať již letíte do státu, jako je Filipíny, nebo kamkoli jinam, řada z vás si bude preferovaný let vyhledávat na tabletu či mobilu. Pravda je, že hledat letenky na internetových stránkách, které nejsou optimalizované pro mobilní telefony a jiná "smart" zařízení není nic jednoduchého či příjemného. My vám přinášíme levné letenky na mobil v responsivním designu a ve formě zjednodušeného rozhranní. Najděte si co nejlevnější letenku Praha - Cebu a zpět v mobilním telefonu, na tabletu, notebooku, netbooku, nebo jiném moderním zařízením ať již jste kdekoli a šetřete jak peníze, tak nervy.
Aplikace na letenky
Kromě responzivního letenkového webu a flexibilní struktury nabízíme také možnost vyhledání nejlevnějších letenek přes aplikaci na mobil. Stejně jako u dalších internetových služeb platí i u porovnávání cen letenek, že mobilní aplikace pro vyhledání letenek a porovnání cenových nabídek od nejrůznějších aerolinek vám může ulehčit proces srovnání nabídek a zkrátit čas, který budete u počítače či mobilního telefonu trávit, případně celý proces zjednodušit a učinit příjemnějším. Pokud vám není něco jasné, případně máte jakékoli problémy s nastavením a spuštěním letenkové mobilní aplikace, můžete nás kontaktovat a popsat váš problém. Stejným způsobem jako uvedená aplikace funguje i náš vyhledávací systém.
Cebu - Afghánistán Cebu - Albánie Cebu - Alžírsko Cebu - Americká Samoa Cebu - Amerika (USA) Cebu - Angola Cebu - Anguilla Cebu - Antigua a Barbuda Cebu - Argentina Cebu - Arménie Cebu - Aruba Cebu - Austrálie Cebu - Bahamy Cebu - Bahrajn Cebu - Bangladéš Cebu - Barbados Cebu - Belgie Cebu - Belize Cebu - Benin Cebu - Bermudy Cebu - Bolívie Cebu - Bosna a Hercegovina Cebu - Botswana Cebu - Brazílie Cebu - Brunej Cebu - Bulharsko Cebu - Burkina Faso Cebu - Burundi Cebu - Bělorusko Cebu - Chile Cebu - Chorvatsko Cebu - Cookovy ostrovy Cebu - Demokratická republika Kongo Cebu - Dominika Cebu - Dominikánská republika Cebu - Dánsko Cebu - Džibuti Cebu - Egypt Cebu - Ekvádor Cebu - Eritrea Cebu - Estonsko Cebu - Etiopie Cebu - Faerské ostrovy (Faroery) Cebu - Falklandy (Malvíny) Cebu - Fidži Cebu - Filipíny Cebu - Finsko Cebu - Francie Cebu - Francouzská Guyana Cebu - Francouzská Polynézie Cebu - Gabun Cebu - Gambie Cebu - Ghana Cebu - Gibraltar Cebu - Grenada Cebu - Gruzie Cebu - Grónsko Cebu - Guadeloupe Cebu - Guam Cebu - Guatemala Cebu - Guinea Cebu - Guinea-Bissau Cebu - Haiti Cebu - Honduras Cebu - Hongkong (Čína) Cebu - Indie Cebu - Indonézie Cebu - Irsko Cebu - Irák Cebu - Irán Cebu - Island Cebu - Itálie Cebu - Izrael Cebu - Jamajka Cebu - Japonsko Cebu - Jemen Cebu - Jihoafrická republika Cebu - Jižní Korea Cebu - Jižní Súdán Cebu - Jordánsko Cebu - Kajmanské ostrovy Cebu - Kambodža Cebu - Kamerun Cebu - Kanada Cebu - Kapverdy Cebu - Katar Cebu - Kazachstán Cebu - Keňa Cebu - Kiribati Cebu - Kolumbie Cebu - Komory Cebu - Kongo Cebu - Kosovo Cebu - Kostarika Cebu - Kuba Cebu - Kuvajt Cebu - Kypr Cebu - Kyrgyzstán Cebu - Laos Cebu - Lesotho Cebu - Libanon Cebu - Libye Cebu - Libérie Cebu - Litva Cebu - Lotyšsko Cebu - Lucembursko Cebu - Madagaskar Cebu - Makao Cebu - Makedonie Cebu - Malajsie Cebu - Malawi Cebu - Maledivy Cebu - Mali Cebu - Malta Cebu - Maroko Cebu - Marshallovy ostrovy Cebu - Martinik Cebu - Mauretánie Cebu - Mauricius Cebu - Mayotte Cebu - Maďarsko Cebu - Mexiko Cebu - Mikronésie Cebu - Moldavsko Cebu - Mongolsko Cebu - Mosambik Cebu - Myanmar (Barma) Cebu - Namíbie Cebu - Nepál Cebu - Niger Cebu - Nigérie Cebu - Nikaragua Cebu - Nizozemsko Cebu - Nizozemské Antily Cebu - Norsko Cebu - Nová Kaledonie Cebu - Nový Zéland Cebu - Německo Cebu - Omán Cebu - Palau Cebu - Panama Cebu - Panenské ostrovy (Americké) Cebu - Panenské ostrovy (Britské) Cebu - Papua Nová Guinea Cebu - Paraguay Cebu - Peru Cebu - Pobřeží slonoviny Cebu - Polsko Cebu - Portoriko Cebu - Portugalsko Cebu - Pákistán Cebu - Rakousko Cebu - Rovníková Guinea Cebu - Rumunsko Cebu - Rusko Cebu - Rwanda Cebu - Réunion Cebu - Salvador Cebu - Samoa Cebu - Saúdská Arábie Cebu - Senegal Cebu - Severní Korea Cebu - Severní Mariany Cebu - Seychely Cebu - Sierra Leone Cebu - Singapur Cebu - Slovensko Cebu - Slovinsko Cebu - Somálsko Cebu - Spojené Arabské Emiráty Cebu - Srbsko Cebu - Srí Lanka Cebu - Středoafrická Republika Cebu - Surinam Cebu - Svatá Helena Cebu - Svatá Lucie Cebu - Svatý Kryštof a Nevis Cebu - Svatý Tomáš a Princův ostrov Cebu - Svatý Vincenc a Grenadiny Cebu - Svazijsko Cebu - Súdán Cebu - Sýrie Cebu - Tanzánie Cebu - Tchajwan Cebu - Thajsko Cebu - Togo Cebu - Tonga Cebu - Trinidad a Tobago Cebu - Tunisko Cebu - Turecko Cebu - Turkmenistán Cebu - Turks a Caicos Cebu - Tuvalu Cebu - Tádžikistán Cebu - Uganda Cebu - Ukrajina Cebu - Uruguay Cebu - Uzbekistán Cebu - Vanuatu Cebu - Velká Británie Cebu - Venezuela Cebu - Vietnam Cebu - Wallisovy ostrovy Cebu - Zambie Cebu - Zimbabwe Cebu - Ázerbajdžán Cebu - Čad Cebu - Černá hora Cebu - Česká republika Cebu - Čína Cebu - Řecko Cebu - Šalomounovy ostrovy Cebu - Španělsko Cebu - Švédsko Cebu - Švýcarsko

© 2018 ceskaletenka.cz