Skip to main content

Saranac Lake

Letenky Adirondack (SLK)

Rezervace levné letenky Praha - Saranac Lake , letiště Adirondack (SLK) a zpět je zcela nezávazná a můžete si v jejím průběhu ověřit a porovnat ceny letenek na letiště Adirondack (SLK) od desítek leteckých společností. Pokud si chcete rezervovat tu nejlevnější letenku na letiště Adirondack (SLK) s odletem ještě dnes, tedy 25.05.2020, nezapomeňte toto datum zadat jako odletové a jako příletovou destinaci zvolit město Saranac Lake , respektive IATA kód letiště (SLK) a kompletní název destinace příletu, tedy Saranac Lake / Adirondack / (SLK) / USA. Levné letenky Saranac Lake - Praha můžete objednat online jako přímé lety či lety s přestupem. Poradíme vám, jak a kde koupit levné letenky do Saranac Lake co nejvýhodněji včetně letištních tax a poplatků leteckých společností!

Letenky   Saranac Lake Amerika (USA)

Saranac Lake & průměrné ceny letenek Průměrně 8000 Kč
Cena 8000 do města Saranac Lake je pouze orientační. Pokud chcete znát co nejaktuálnější sazby a konečné ceny letů na konkrétní letiště, využijte rezervační formulář.

Spojené státy americké patří mezi frekventované a velmi oblíbené destinace jak pro letní či zimní dovolenou, tak pro obchodní pobyty či nákupy. Pokud nevíte, jak a kde najít a koupit co nejlevnější letenky do USA, pak jste zde správně. Rádi vám poradíme, kdy si rezervovat letenky do New Yorku, Los Angeles, San Francisca, Chicaga či Miami za co  nejnižší ceny a včetně všech tax a letištních poplatků. Vzhledem k tomu, že letenky do USA (respektive do celé Severní Ameriky) jsou poměrně drahé a v určitých časech mohou dosahovat více než dvojnásobku standardních cen, rozhodně se vyplatí sledovat co nejaktuálnější nabídky a v případě potřeby si objednat například dva jednosměrné lety, čímž můžete naopak ušetřit desítky procent, ale klidně i 60% z původních cen. Dalším specifikem dlouhých zaoceánských letů směřujících do Spojených států amerických je volba odletového letiště. Někdy se vyplatí rezervovat odlet z letiště Václava Havla v Praze Ruzyni, jindy je výhodnější odletět z Bratislavy, Vídně, Mnichova, Frankfurtu, ale ještě výhodnější může být, pokud zvolíte odlet do USA z Londýna směr New York, Chicago, Miami, Los Angeles či San Francisco. Pokud nejste rozhodnuti, že chcete pouze přímé lety do USA, zvažte také možnost cestovat z jiného evropského letiště za výrazně nižší cenu palubního lístku při zachování komfortu na palubě letadla od respektované letecké společnosti.

  • Letenky Praha - New York - Bez mezipřistání · 9 h 15 min+ od 13 260 Kč
  • Letenky Praha - Los Angeles - 1 mezipřistání · 13 h 45 min+ od 15 680 Kč
  • Letenky Praha - Miami - 1 mezipřistání · 13 h 0 min+ od 17 850 Kč
  • Letenky Praha - San Francisco - 1 mezipřistání · 13 h 40 min+ od 13540 Kč
  • Letenky Praha - Chicago - 1 mezipřistání · 12 h 5 min+ od 18 780 Kč

Kupte si letenku na alternativní letiště v okolí města Saranac Lake

Dříve než pořídíte letenku do města Saranac Lake , zvažte, na které letiště se chcete dostat. Pokud vám z jakéhokoli důvodu nevyhovuje letiště Saranac Lake / Adirondack / (SLK) / USA, můžete si z níže uvedeného seznamu vybrat to, které se nachází v centru města Saranac Lake , nebo jeho blízkém okolí. Volba odletového i příletového letiště může výrazně ovlivnit konečnou cenu letenky směr letiště Adirondack (SLK) a to včetně všech poplatků a příplatků leteckých společností. Nejnižší ceny letenek do města Saranac Lake můžete sehnat již od 890 Kč za zpáteční let a v akčních nabídkách pak mnohdy najdete i levnější palubní lístky.

Nejlevnější letenky Praha - Adirondack (SLK) z akční nabídky

Jak jistě víte, ty nejlevnější letenky do města Saranac Lake najdete zpravidla u nízkonákladových leteckých společností, ale není tomu tak vždy! Low cost dopravci sice nabízejí relativně nízké ceny letů, ale zase si účtují nemalé příplatky za zavazadla, občerstvení na palubě letadla a alternativní formy odbavení. Jak tedy najít co nejlevnější letenku Saranac Lake - Praha a zpět, případně co nejlacinější variantu jednosměrného letu, ať již z jakéhokoli letiště v České republice? Základem je důkladné hledání a porovnání letů přímo v rezervačním systému, který je napojen na obrovské množství leteckých společností a to včetně nabídky levných letenek od nízkorozpočtových aerolinek. Rezervujte si přímé lety Praha - Adirondack (SLK) a zpět, nebo si objednejte jednosměrnou letenku na letiště ve státě Amerika (USA).

Jak vyhledat a rezervovat letenku na letiště Adirondack (SLK) online?

Postup rezervace letenek na letiště Adirondack (SLK) je snadný a zvládne jej opravdu každý! Rezervace letenky je nezávazná a můžete si při ní pouze ověřit cenu letu na některé z letišť ve městě Saranac Lake , zkontrolovat a informovat se o detailech jednotlivých nabídek, případně zakoupit doplňkové služby jako je ubytování nedaleko letiště Saranac Lake / Adirondack / (SLK) / USA, sjednat cestovní pojištění a zvolit způsob odbavení zavazadel. Jak tedy začít? Do výše uvedeného rezervačního formuláře, který je napojen na rezervační systémy Galileo a Amadeus, zadáte potřebné parametry jako odletové letiště, jímž může být jak Praha, Brno, Ostrava či Bratislava, tak jakékoli jiné světové letiště, záleží odkud a kam se chystáte odletět. Zadáním příletového letiště nám sdělujete, kam se chystáte letět, což je fakt, který může značně zlevnit či zdražit váš výlet. Následuje volba data odletu a příletu a můžete si také vybírat mezi jednosměrnými a zpátečními letenkami.

Letenky Praha - Saranac Lake (Letiště Václava Havla)

Chcete-li si zarezervovat akční letenky z Prahy na letiště Adirondack (SLK) , které se nachází přímo (nedaleko) ve městě Saranac Lake (Amerika (USA)), pamatujte že první kroky by měly vést do naší nabídky akčních letenek, kde najdete veškeré lety do zvolené destinace, které nabízíme za zvýhodněné ceny. Jde zpravidla o ty nejlevnější letenky Saranac Lake - Praha (letiště Václava Havla v pražské Ruzyni - Adirondack (SLK) Airport), jejichž nabídka je časově omezená a je tedy nutné jednat rychle a rozhodně. IATA kód příletového letiště je v tomto případě (SLK) . Odlety z ruzyňského letiště patří mezi nejoblíbenější, to ale neznamená, že nemůžete zvolit jiné české či zahraniční letiště odletu. Pro běžné lety směr Saranac Lake / Adirondack / (SLK) / USA se využívá Terminál 1 a Terminál 2. Na tabuli pak najdete jak odlety (Departures), tak přílety (Arrivals) seřazené chronologicky dle plánovaného času odletu, cílové destinace, unikátního čísla letu, odbavovací překážky a vámi zvolené letecké společnosti. Kolik stojí zpáteční letenka Praha - Saranac Lake , letiště Adirondack (SLK) v roce 2017/2018, tedy v příštím roce, zjistíte během pár minut zadáním požadovaných dat do formuláře.

Letenky Brno - Saranac Lake (Letiště Brno Tuřany)

Vyhledejte, porovnejte a objednejte si lety z letiště Brno-Tuřany - Saranac Lake / Adirondack / (SLK) / USA online a ušetřete na poplatcích leteckým společnostem, případně využijte možnosti online odbavení zavazadel na internetu. Oproti variantě odbavení cestovních zavazadel přímo na letišti v Brně Tuřanech můžete při odbavení přes internet (online check-in) ušetřit jak čas, tak peníze, které byste jinak věnovali složitějšímu odbavování na brněnském letišti. Pokud si chcete ověřit zda aktuálně nabízíme levné letenky na trase Brno - Saranac Lake a zpět, případně jednosměrné lety v akční nabídce, vyhledejte si požadovaný let přes náš rezervační formulář. Zobrazte a porovnejte nabízené nízkonákladové lety a rezervujte si letenky z Brno-Tuřany do města Saranac Lake kliknutím přímo na stránky letecké společnosti (dopravce) nebo cestovní kanceláře.

Letenky Ostrava - Saranac Lake (Letiště Leoše Janáčka)

Pokud se podíváme na pravidelný letový řád letiště v Ostravě, zjistíme, že kromě letenek Ostrava - Saranac Lake , letiště (SLK) si můžete z letového řádu ostravského letiště, mapy destinací a seznamu letů zvolit například letenky směr Londýn Stansted, Milán Bergamo Airport, Dubaj - Dubai International Airport, Hurghada, Korfu Kerkyra I. Kapodistrias, Kos, Palma de Mallorca, Rhodos Diagoras Airport, Varna či letenky na ostrov Zakynthos (Řecko). Nezávaznou rezervaci levné letenky z letiště Ostrava na letiště Saranac Lake / Adirondack / (SLK) / USA provedete snadno přes výše uvedený rezervační formulář. Pokud systém nenajde žádný let, zkuste zvolit jiné odletové letiště, případně zvolte jiné cílové město ve státě Amerika (USA) a pokuste se najít co nejvýhodnější nabídky od leteckých společností, které do uvedený lokalit létají na pravidelných i nepravidelných linkách.

Cheap Flights from Prague to Saranac Lake

Would you like to know, how to find the cheapest flights to Adirondack (SLK) from anywhere? We can help you find the best Czech Airlines deals that fit your needs and budget. Ceskaletenka.cz (Student Agency, Kralovna) is a perfect place to search for comprehensive services, such as cheap airfares, hotels (near airports), and rental cars and to plan the best trip. Find deals, compare prices and buy cheap airline tickets from/to Czech Republic and fly directly to Saranac Lake from Prague and most cities in the world. How low cost airlines set their prices and how to beat them when searching for a cheap one-way and return flights Prague - Adirondack (SLK) in Amerika (USA)? Whether looking for economy or business class flight deals, Kralovna and Student Agency offers the cheapest airline tickets to Prague in Czech Republic. To book a flight directly with Czech Airlines, choose the airline during filtration of the flight results (above search / booking form). With the help of the air ticket search service of ceskaletenka.cz, you will be able to find the best offers without any problems and will easily book tickets to Saranac Lake / Adirondack / (SLK) / USA from Prague and other airports. You will only need to indicate the direction of your flight, departure and arrival date, number of adults, senior and children.

Aktuální nabídka nejlevnějších letenek v akci

unknown 90%
Plánujete zakoupit let do města Saranac Lake ? Rádi za vás porovnáme ceny letenek směr Saranac Lake od Student Agency a Královny a to v řádu několika minut. Prohlédněte si letový plán a najděte levné lety Praha (PRG) - Saranac Lake Adirondack (SLK) a zpět. Pokud si chcete rezervovat letenku na letiště Saranac Lake / Adirondack / (SLK) / USA za co nejnižší cenu, vyberte si z naší nabídky nejlevnějších letenek od nízkonákladových leteckých společností jako je EasyJet, Ryanair, Wizz Air, Air Berlin, Norwegian, Smart Wings (český dopravce) a mnoha dalších dopravců, kteří nabízejí cenově zvýhodněné lety po Evropě i mimo kontinent.
Zavazadla a odbavení
Po vyplnění rezervačního formuláře se ihned dozvíte, které letecké společnosti, včetně nízkorozpočtových, létají do měst jako je Saranac Lake a na letiště jako Adirondack (SLK) . Pamatujte na to, že low cost dopravci mají tak nízké ceny letenek také z toho důvodu, že za zavazadla se platí poplatky navíc. Při ověrování ceny letu je potřeba pamatovat také na případné navýšení konečné ceny v případě, že by vám nestačilo příruční zavazadlo a povolený výhový limit a povolené rozměry zavazadel.
Cestování letadlem
Letecká doprava se stává naprosto běžnou a dostupnou prakticky pro každého z nás. Cestování letadlem na letiště Saranac Lake je snadné, rychlé a mnohdy levnější než doprava autem, autobusem či vlakem. Vydejte se letecky z Prahy do Adirondack (SLK) , případně na okolní letiště. Zvolte jednosměrný nebo zpáteční let do této destinace s přestupem, případně si objednejte přímý let bez přestupů a leťte na letiště Saranac Lake ve státě Amerika (USA) napřímo. Dopravní civilní letadla jsou čím dál pohodlnější a cestování letadli na delší vzdálenosti je dnes velmi komfortní.

Itinerář: informace o destinaci

IATA kód (code):
Saranac Lake / Adirondack / (SLK) / USA
Letiště (airport):
Adirondack (SLK)
Stát (state):
Amerika (USA)
Město (city):
Saranac Lake
Při rezervaci letenek do města Saranac Lake , případně kamkoli jinam, máte možnost zvolit si preferovanou leteckou společnost, která vás co nejlevněji dopraví přímo na letiště Adirondack (SLK) a to včetně online odbavení na internetu, nebo jinou "tradiční" formou. Váš letecký dopravce může být součástí Aliance leteckých společností nebo také aliance aerolinií, což jsou vlastně uskupení více spolupracujících leteckých dopravců, kteří mají určitou dohodu o spolupráci v komerčním letectví. Mezi nejzásadnější letecké aliance patří SkyTeam, Star Alliance a Oneworld. Ověřte si, zda vaše oblíbená aerolinka poskytuje slevy na letenky, které směřují na letiště Saranac Lake / Adirondack / (SLK) / USA a zda můžete ušetřit nějaké peníze na palubním lístku (místence do letadla).
Responzivní webové stránky jsou dnes nezbytností a letenkové weby nejsou výjimkou, právě naopak. Ať již letíte do státu, jako je Amerika (USA), nebo kamkoli jinam, řada z vás si bude preferovaný let vyhledávat na tabletu či mobilu. Pravda je, že hledat letenky na internetových stránkách, které nejsou optimalizované pro mobilní telefony a jiná "smart" zařízení není nic jednoduchého či příjemného. My vám přinášíme levné letenky na mobil v responsivním designu a ve formě zjednodušeného rozhranní. Najděte si co nejlevnější letenku Praha - Saranac Lake a zpět v mobilním telefonu, na tabletu, notebooku, netbooku, nebo jiném moderním zařízením ať již jste kdekoli a šetřete jak peníze, tak nervy.
Aplikace na letenky
Kromě responzivního letenkového webu a flexibilní struktury nabízíme také možnost vyhledání nejlevnějších letenek přes aplikaci na mobil. Stejně jako u dalších internetových služeb platí i u porovnávání cen letenek, že mobilní aplikace pro vyhledání letenek a porovnání cenových nabídek od nejrůznějších aerolinek vám může ulehčit proces srovnání nabídek a zkrátit čas, který budete u počítače či mobilního telefonu trávit, případně celý proces zjednodušit a učinit příjemnějším. Pokud vám není něco jasné, případně máte jakékoli problémy s nastavením a spuštěním letenkové mobilní aplikace, můžete nás kontaktovat a popsat váš problém. Stejným způsobem jako uvedená aplikace funguje i náš vyhledávací systém.
Saranac Lake - Afghánistán Saranac Lake - Albánie Saranac Lake - Alžírsko Saranac Lake - Americká Samoa Saranac Lake - Amerika (USA) Saranac Lake - Angola Saranac Lake - Anguilla Saranac Lake - Antigua a Barbuda Saranac Lake - Argentina Saranac Lake - Arménie Saranac Lake - Aruba Saranac Lake - Austrálie Saranac Lake - Bahamy Saranac Lake - Bahrajn Saranac Lake - Bangladéš Saranac Lake - Barbados Saranac Lake - Belgie Saranac Lake - Belize Saranac Lake - Benin Saranac Lake - Bermudy Saranac Lake - Bolívie Saranac Lake - Bosna a Hercegovina Saranac Lake - Botswana Saranac Lake - Brazílie Saranac Lake - Brunej Saranac Lake - Bulharsko Saranac Lake - Burkina Faso Saranac Lake - Burundi Saranac Lake - Bělorusko Saranac Lake - Chile Saranac Lake - Chorvatsko Saranac Lake - Cookovy ostrovy Saranac Lake - Demokratická republika Kongo Saranac Lake - Dominika Saranac Lake - Dominikánská republika Saranac Lake - Dánsko Saranac Lake - Džibuti Saranac Lake - Egypt Saranac Lake - Ekvádor Saranac Lake - Eritrea Saranac Lake - Estonsko Saranac Lake - Etiopie Saranac Lake - Faerské ostrovy (Faroery) Saranac Lake - Falklandy (Malvíny) Saranac Lake - Fidži Saranac Lake - Filipíny Saranac Lake - Finsko Saranac Lake - Francie Saranac Lake - Francouzská Guyana Saranac Lake - Francouzská Polynézie Saranac Lake - Gabun Saranac Lake - Gambie Saranac Lake - Ghana Saranac Lake - Gibraltar Saranac Lake - Grenada Saranac Lake - Gruzie Saranac Lake - Grónsko Saranac Lake - Guadeloupe Saranac Lake - Guam Saranac Lake - Guatemala Saranac Lake - Guinea Saranac Lake - Guinea-Bissau Saranac Lake - Haiti Saranac Lake - Honduras Saranac Lake - Hongkong (Čína) Saranac Lake - Indie Saranac Lake - Indonézie Saranac Lake - Irsko Saranac Lake - Irák Saranac Lake - Irán Saranac Lake - Island Saranac Lake - Itálie Saranac Lake - Izrael Saranac Lake - Jamajka Saranac Lake - Japonsko Saranac Lake - Jemen Saranac Lake - Jihoafrická republika Saranac Lake - Jižní Korea Saranac Lake - Jižní Súdán Saranac Lake - Jordánsko Saranac Lake - Kajmanské ostrovy Saranac Lake - Kambodža Saranac Lake - Kamerun Saranac Lake - Kanada Saranac Lake - Kapverdy Saranac Lake - Katar Saranac Lake - Kazachstán Saranac Lake - Keňa Saranac Lake - Kiribati Saranac Lake - Kolumbie Saranac Lake - Komory Saranac Lake - Kongo Saranac Lake - Kosovo Saranac Lake - Kostarika Saranac Lake - Kuba Saranac Lake - Kuvajt Saranac Lake - Kypr Saranac Lake - Kyrgyzstán Saranac Lake - Laos Saranac Lake - Lesotho Saranac Lake - Libanon Saranac Lake - Libye Saranac Lake - Libérie Saranac Lake - Litva Saranac Lake - Lotyšsko Saranac Lake - Lucembursko Saranac Lake - Madagaskar Saranac Lake - Makao Saranac Lake - Makedonie Saranac Lake - Malajsie Saranac Lake - Malawi Saranac Lake - Maledivy Saranac Lake - Mali Saranac Lake - Malta Saranac Lake - Maroko Saranac Lake - Marshallovy ostrovy Saranac Lake - Martinik Saranac Lake - Mauretánie Saranac Lake - Mauricius Saranac Lake - Mayotte Saranac Lake - Maďarsko Saranac Lake - Mexiko Saranac Lake - Mikronésie Saranac Lake - Moldavsko Saranac Lake - Mongolsko Saranac Lake - Mosambik Saranac Lake - Myanmar (Barma) Saranac Lake - Namíbie Saranac Lake - Nepál Saranac Lake - Niger Saranac Lake - Nigérie Saranac Lake - Nikaragua Saranac Lake - Nizozemsko Saranac Lake - Nizozemské Antily Saranac Lake - Norsko Saranac Lake - Nová Kaledonie Saranac Lake - Nový Zéland Saranac Lake - Německo Saranac Lake - Omán Saranac Lake - Palau Saranac Lake - Panama Saranac Lake - Panenské ostrovy (Americké) Saranac Lake - Panenské ostrovy (Britské) Saranac Lake - Papua Nová Guinea Saranac Lake - Paraguay Saranac Lake - Peru Saranac Lake - Pobřeží slonoviny Saranac Lake - Polsko Saranac Lake - Portoriko Saranac Lake - Portugalsko Saranac Lake - Pákistán Saranac Lake - Rakousko Saranac Lake - Rovníková Guinea Saranac Lake - Rumunsko Saranac Lake - Rusko Saranac Lake - Rwanda Saranac Lake - Réunion Saranac Lake - Salvador Saranac Lake - Samoa Saranac Lake - Saúdská Arábie Saranac Lake - Senegal Saranac Lake - Severní Korea Saranac Lake - Severní Mariany Saranac Lake - Seychely Saranac Lake - Sierra Leone Saranac Lake - Singapur Saranac Lake - Slovensko Saranac Lake - Slovinsko Saranac Lake - Somálsko Saranac Lake - Spojené Arabské Emiráty Saranac Lake - Srbsko Saranac Lake - Srí Lanka Saranac Lake - Středoafrická Republika Saranac Lake - Surinam Saranac Lake - Svatá Helena Saranac Lake - Svatá Lucie Saranac Lake - Svatý Kryštof a Nevis Saranac Lake - Svatý Tomáš a Princův ostrov Saranac Lake - Svatý Vincenc a Grenadiny Saranac Lake - Svazijsko Saranac Lake - Súdán Saranac Lake - Sýrie Saranac Lake - Tanzánie Saranac Lake - Tchajwan Saranac Lake - Thajsko Saranac Lake - Togo Saranac Lake - Tonga Saranac Lake - Trinidad a Tobago Saranac Lake - Tunisko Saranac Lake - Turecko Saranac Lake - Turkmenistán Saranac Lake - Turks a Caicos Saranac Lake - Tuvalu Saranac Lake - Tádžikistán Saranac Lake - Uganda Saranac Lake - Ukrajina Saranac Lake - Uruguay Saranac Lake - Uzbekistán Saranac Lake - Vanuatu Saranac Lake - Velká Británie Saranac Lake - Venezuela Saranac Lake - Vietnam Saranac Lake - Wallisovy ostrovy Saranac Lake - Zambie Saranac Lake - Zimbabwe Saranac Lake - Ázerbajdžán Saranac Lake - Čad Saranac Lake - Černá hora Saranac Lake - Česká republika Saranac Lake - Čína Saranac Lake - Řecko Saranac Lake - Šalomounovy ostrovy Saranac Lake - Španělsko Saranac Lake - Švédsko Saranac Lake - Švýcarsko

© 2018 ceskaletenka.cz