Skip to main content

Pittsburgh

Letenky International (PIT)

Rezervace levné letenky Praha - Pittsburgh , letiště International (PIT) a zpět je zcela nezávazná a můžete si v jejím průběhu ověřit a porovnat ceny letenek na letiště International (PIT) od desítek leteckých společností. Pokud si chcete rezervovat tu nejlevnější letenku na letiště International (PIT) s odletem ještě dnes, tedy 28.03.2020, nezapomeňte toto datum zadat jako odletové a jako příletovou destinaci zvolit město Pittsburgh , respektive IATA kód letiště (PIT) a kompletní název destinace příletu, tedy Pittsburgh / International / (PIT) / USA. Levné letenky Pittsburgh - Praha můžete objednat online jako přímé lety či lety s přestupem. Poradíme vám, jak a kde koupit levné letenky do Pittsburgh co nejvýhodněji včetně letištních tax a poplatků leteckých společností!

Letenky   Pittsburgh Amerika (USA)

Pittsburgh & průměrné ceny letenek Průměrně 8000 Kč
Cena 8000 do města Pittsburgh je pouze orientační. Pokud chcete znát co nejaktuálnější sazby a konečné ceny letů na konkrétní letiště, využijte rezervační formulář.

Spojené státy americké patří mezi frekventované a velmi oblíbené destinace jak pro letní či zimní dovolenou, tak pro obchodní pobyty či nákupy. Pokud nevíte, jak a kde najít a koupit co nejlevnější letenky do USA, pak jste zde správně. Rádi vám poradíme, kdy si rezervovat letenky do New Yorku, Los Angeles, San Francisca, Chicaga či Miami za co  nejnižší ceny a včetně všech tax a letištních poplatků. Vzhledem k tomu, že letenky do USA (respektive do celé Severní Ameriky) jsou poměrně drahé a v určitých časech mohou dosahovat více než dvojnásobku standardních cen, rozhodně se vyplatí sledovat co nejaktuálnější nabídky a v případě potřeby si objednat například dva jednosměrné lety, čímž můžete naopak ušetřit desítky procent, ale klidně i 60% z původních cen. Dalším specifikem dlouhých zaoceánských letů směřujících do Spojených států amerických je volba odletového letiště. Někdy se vyplatí rezervovat odlet z letiště Václava Havla v Praze Ruzyni, jindy je výhodnější odletět z Bratislavy, Vídně, Mnichova, Frankfurtu, ale ještě výhodnější může být, pokud zvolíte odlet do USA z Londýna směr New York, Chicago, Miami, Los Angeles či San Francisco. Pokud nejste rozhodnuti, že chcete pouze přímé lety do USA, zvažte také možnost cestovat z jiného evropského letiště za výrazně nižší cenu palubního lístku při zachování komfortu na palubě letadla od respektované letecké společnosti.

  • Letenky Praha - New York - Bez mezipřistání · 9 h 15 min+ od 13 260 Kč
  • Letenky Praha - Los Angeles - 1 mezipřistání · 13 h 45 min+ od 15 680 Kč
  • Letenky Praha - Miami - 1 mezipřistání · 13 h 0 min+ od 17 850 Kč
  • Letenky Praha - San Francisco - 1 mezipřistání · 13 h 40 min+ od 13540 Kč
  • Letenky Praha - Chicago - 1 mezipřistání · 12 h 5 min+ od 18 780 Kč

Kupte si letenku na alternativní letiště v okolí města Pittsburgh

Dříve než pořídíte letenku do města Pittsburgh , zvažte, na které letiště se chcete dostat. Pokud vám z jakéhokoli důvodu nevyhovuje letiště Pittsburgh / International / (PIT) / USA, můžete si z níže uvedeného seznamu vybrat to, které se nachází v centru města Pittsburgh , nebo jeho blízkém okolí. Volba odletového i příletového letiště může výrazně ovlivnit konečnou cenu letenky směr letiště International (PIT) a to včetně všech poplatků a příplatků leteckých společností. Nejnižší ceny letenek do města Pittsburgh můžete sehnat již od 890 Kč za zpáteční let a v akčních nabídkách pak mnohdy najdete i levnější palubní lístky.

Nejlevnější letenky Praha - International (PIT) z akční nabídky

Jak jistě víte, ty nejlevnější letenky do města Pittsburgh najdete zpravidla u nízkonákladových leteckých společností, ale není tomu tak vždy! Low cost dopravci sice nabízejí relativně nízké ceny letů, ale zase si účtují nemalé příplatky za zavazadla, občerstvení na palubě letadla a alternativní formy odbavení. Jak tedy najít co nejlevnější letenku Pittsburgh - Praha a zpět, případně co nejlacinější variantu jednosměrného letu, ať již z jakéhokoli letiště v České republice? Základem je důkladné hledání a porovnání letů přímo v rezervačním systému, který je napojen na obrovské množství leteckých společností a to včetně nabídky levných letenek od nízkorozpočtových aerolinek. Rezervujte si přímé lety Praha - International (PIT) a zpět, nebo si objednejte jednosměrnou letenku na letiště ve státě Amerika (USA).

Jak vyhledat a rezervovat letenku na letiště International (PIT) online?

Postup rezervace letenek na letiště International (PIT) je snadný a zvládne jej opravdu každý! Rezervace letenky je nezávazná a můžete si při ní pouze ověřit cenu letu na některé z letišť ve městě Pittsburgh , zkontrolovat a informovat se o detailech jednotlivých nabídek, případně zakoupit doplňkové služby jako je ubytování nedaleko letiště Pittsburgh / International / (PIT) / USA, sjednat cestovní pojištění a zvolit způsob odbavení zavazadel. Jak tedy začít? Do výše uvedeného rezervačního formuláře, který je napojen na rezervační systémy Galileo a Amadeus, zadáte potřebné parametry jako odletové letiště, jímž může být jak Praha, Brno, Ostrava či Bratislava, tak jakékoli jiné světové letiště, záleží odkud a kam se chystáte odletět. Zadáním příletového letiště nám sdělujete, kam se chystáte letět, což je fakt, který může značně zlevnit či zdražit váš výlet. Následuje volba data odletu a příletu a můžete si také vybírat mezi jednosměrnými a zpátečními letenkami.

Letenky Praha - Pittsburgh (Letiště Václava Havla)

Chcete-li si zarezervovat akční letenky z Prahy na letiště International (PIT) , které se nachází přímo (nedaleko) ve městě Pittsburgh (Amerika (USA)), pamatujte že první kroky by měly vést do naší nabídky akčních letenek, kde najdete veškeré lety do zvolené destinace, které nabízíme za zvýhodněné ceny. Jde zpravidla o ty nejlevnější letenky Pittsburgh - Praha (letiště Václava Havla v pražské Ruzyni - International (PIT) Airport), jejichž nabídka je časově omezená a je tedy nutné jednat rychle a rozhodně. IATA kód příletového letiště je v tomto případě (PIT) . Odlety z ruzyňského letiště patří mezi nejoblíbenější, to ale neznamená, že nemůžete zvolit jiné české či zahraniční letiště odletu. Pro běžné lety směr Pittsburgh / International / (PIT) / USA se využívá Terminál 1 a Terminál 2. Na tabuli pak najdete jak odlety (Departures), tak přílety (Arrivals) seřazené chronologicky dle plánovaného času odletu, cílové destinace, unikátního čísla letu, odbavovací překážky a vámi zvolené letecké společnosti. Kolik stojí zpáteční letenka Praha - Pittsburgh , letiště International (PIT) v roce 2017/2018, tedy v příštím roce, zjistíte během pár minut zadáním požadovaných dat do formuláře.

Letenky Brno - Pittsburgh (Letiště Brno Tuřany)

Vyhledejte, porovnejte a objednejte si lety z letiště Brno-Tuřany - Pittsburgh / International / (PIT) / USA online a ušetřete na poplatcích leteckým společnostem, případně využijte možnosti online odbavení zavazadel na internetu. Oproti variantě odbavení cestovních zavazadel přímo na letišti v Brně Tuřanech můžete při odbavení přes internet (online check-in) ušetřit jak čas, tak peníze, které byste jinak věnovali složitějšímu odbavování na brněnském letišti. Pokud si chcete ověřit zda aktuálně nabízíme levné letenky na trase Brno - Pittsburgh a zpět, případně jednosměrné lety v akční nabídce, vyhledejte si požadovaný let přes náš rezervační formulář. Zobrazte a porovnejte nabízené nízkonákladové lety a rezervujte si letenky z Brno-Tuřany do města Pittsburgh kliknutím přímo na stránky letecké společnosti (dopravce) nebo cestovní kanceláře.

Letenky Ostrava - Pittsburgh (Letiště Leoše Janáčka)

Pokud se podíváme na pravidelný letový řád letiště v Ostravě, zjistíme, že kromě letenek Ostrava - Pittsburgh , letiště (PIT) si můžete z letového řádu ostravského letiště, mapy destinací a seznamu letů zvolit například letenky směr Londýn Stansted, Milán Bergamo Airport, Dubaj - Dubai International Airport, Hurghada, Korfu Kerkyra I. Kapodistrias, Kos, Palma de Mallorca, Rhodos Diagoras Airport, Varna či letenky na ostrov Zakynthos (Řecko). Nezávaznou rezervaci levné letenky z letiště Ostrava na letiště Pittsburgh / International / (PIT) / USA provedete snadno přes výše uvedený rezervační formulář. Pokud systém nenajde žádný let, zkuste zvolit jiné odletové letiště, případně zvolte jiné cílové město ve státě Amerika (USA) a pokuste se najít co nejvýhodnější nabídky od leteckých společností, které do uvedený lokalit létají na pravidelných i nepravidelných linkách.

Cheap Flights from Prague to Pittsburgh

Would you like to know, how to find the cheapest flights to International (PIT) from anywhere? We can help you find the best Czech Airlines deals that fit your needs and budget. Ceskaletenka.cz (Student Agency, Kralovna) is a perfect place to search for comprehensive services, such as cheap airfares, hotels (near airports), and rental cars and to plan the best trip. Find deals, compare prices and buy cheap airline tickets from/to Czech Republic and fly directly to Pittsburgh from Prague and most cities in the world. How low cost airlines set their prices and how to beat them when searching for a cheap one-way and return flights Prague - International (PIT) in Amerika (USA)? Whether looking for economy or business class flight deals, Kralovna and Student Agency offers the cheapest airline tickets to Prague in Czech Republic. To book a flight directly with Czech Airlines, choose the airline during filtration of the flight results (above search / booking form). With the help of the air ticket search service of ceskaletenka.cz, you will be able to find the best offers without any problems and will easily book tickets to Pittsburgh / International / (PIT) / USA from Prague and other airports. You will only need to indicate the direction of your flight, departure and arrival date, number of adults, senior and children.

Aktuální nabídka nejlevnějších letenek v akci

unknown 90%
Plánujete zakoupit let do města Pittsburgh ? Rádi za vás porovnáme ceny letenek směr Pittsburgh od Student Agency a Královny a to v řádu několika minut. Prohlédněte si letový plán a najděte levné lety Praha (PRG) - Pittsburgh International (PIT) a zpět. Pokud si chcete rezervovat letenku na letiště Pittsburgh / International / (PIT) / USA za co nejnižší cenu, vyberte si z naší nabídky nejlevnějších letenek od nízkonákladových leteckých společností jako je EasyJet, Ryanair, Wizz Air, Air Berlin, Norwegian, Smart Wings (český dopravce) a mnoha dalších dopravců, kteří nabízejí cenově zvýhodněné lety po Evropě i mimo kontinent.
Zavazadla a odbavení
Po vyplnění rezervačního formuláře se ihned dozvíte, které letecké společnosti, včetně nízkorozpočtových, létají do měst jako je Pittsburgh a na letiště jako International (PIT) . Pamatujte na to, že low cost dopravci mají tak nízké ceny letenek také z toho důvodu, že za zavazadla se platí poplatky navíc. Při ověrování ceny letu je potřeba pamatovat také na případné navýšení konečné ceny v případě, že by vám nestačilo příruční zavazadlo a povolený výhový limit a povolené rozměry zavazadel.
Cestování letadlem
Letecká doprava se stává naprosto běžnou a dostupnou prakticky pro každého z nás. Cestování letadlem na letiště Pittsburgh je snadné, rychlé a mnohdy levnější než doprava autem, autobusem či vlakem. Vydejte se letecky z Prahy do International (PIT) , případně na okolní letiště. Zvolte jednosměrný nebo zpáteční let do této destinace s přestupem, případně si objednejte přímý let bez přestupů a leťte na letiště Pittsburgh ve státě Amerika (USA) napřímo. Dopravní civilní letadla jsou čím dál pohodlnější a cestování letadli na delší vzdálenosti je dnes velmi komfortní.

Itinerář: informace o destinaci

IATA kód (code):
Pittsburgh / International / (PIT) / USA
Letiště (airport):
International (PIT)
Stát (state):
Amerika (USA)
Město (city):
Pittsburgh
Při rezervaci letenek do města Pittsburgh , případně kamkoli jinam, máte možnost zvolit si preferovanou leteckou společnost, která vás co nejlevněji dopraví přímo na letiště International (PIT) a to včetně online odbavení na internetu, nebo jinou "tradiční" formou. Váš letecký dopravce může být součástí Aliance leteckých společností nebo také aliance aerolinií, což jsou vlastně uskupení více spolupracujících leteckých dopravců, kteří mají určitou dohodu o spolupráci v komerčním letectví. Mezi nejzásadnější letecké aliance patří SkyTeam, Star Alliance a Oneworld. Ověřte si, zda vaše oblíbená aerolinka poskytuje slevy na letenky, které směřují na letiště Pittsburgh / International / (PIT) / USA a zda můžete ušetřit nějaké peníze na palubním lístku (místence do letadla).
Responzivní webové stránky jsou dnes nezbytností a letenkové weby nejsou výjimkou, právě naopak. Ať již letíte do státu, jako je Amerika (USA), nebo kamkoli jinam, řada z vás si bude preferovaný let vyhledávat na tabletu či mobilu. Pravda je, že hledat letenky na internetových stránkách, které nejsou optimalizované pro mobilní telefony a jiná "smart" zařízení není nic jednoduchého či příjemného. My vám přinášíme levné letenky na mobil v responsivním designu a ve formě zjednodušeného rozhranní. Najděte si co nejlevnější letenku Praha - Pittsburgh a zpět v mobilním telefonu, na tabletu, notebooku, netbooku, nebo jiném moderním zařízením ať již jste kdekoli a šetřete jak peníze, tak nervy.
Aplikace na letenky
Kromě responzivního letenkového webu a flexibilní struktury nabízíme také možnost vyhledání nejlevnějších letenek přes aplikaci na mobil. Stejně jako u dalších internetových služeb platí i u porovnávání cen letenek, že mobilní aplikace pro vyhledání letenek a porovnání cenových nabídek od nejrůznějších aerolinek vám může ulehčit proces srovnání nabídek a zkrátit čas, který budete u počítače či mobilního telefonu trávit, případně celý proces zjednodušit a učinit příjemnějším. Pokud vám není něco jasné, případně máte jakékoli problémy s nastavením a spuštěním letenkové mobilní aplikace, můžete nás kontaktovat a popsat váš problém. Stejným způsobem jako uvedená aplikace funguje i náš vyhledávací systém.
Pittsburgh - Afghánistán Pittsburgh - Albánie Pittsburgh - Alžírsko Pittsburgh - Americká Samoa Pittsburgh - Amerika (USA) Pittsburgh - Angola Pittsburgh - Anguilla Pittsburgh - Antigua a Barbuda Pittsburgh - Argentina Pittsburgh - Arménie Pittsburgh - Aruba Pittsburgh - Austrálie Pittsburgh - Bahamy Pittsburgh - Bahrajn Pittsburgh - Bangladéš Pittsburgh - Barbados Pittsburgh - Belgie Pittsburgh - Belize Pittsburgh - Benin Pittsburgh - Bermudy Pittsburgh - Bolívie Pittsburgh - Bosna a Hercegovina Pittsburgh - Botswana Pittsburgh - Brazílie Pittsburgh - Brunej Pittsburgh - Bulharsko Pittsburgh - Burkina Faso Pittsburgh - Burundi Pittsburgh - Bělorusko Pittsburgh - Chile Pittsburgh - Chorvatsko Pittsburgh - Cookovy ostrovy Pittsburgh - Demokratická republika Kongo Pittsburgh - Dominika Pittsburgh - Dominikánská republika Pittsburgh - Dánsko Pittsburgh - Džibuti Pittsburgh - Egypt Pittsburgh - Ekvádor Pittsburgh - Eritrea Pittsburgh - Estonsko Pittsburgh - Etiopie Pittsburgh - Faerské ostrovy (Faroery) Pittsburgh - Falklandy (Malvíny) Pittsburgh - Fidži Pittsburgh - Filipíny Pittsburgh - Finsko Pittsburgh - Francie Pittsburgh - Francouzská Guyana Pittsburgh - Francouzská Polynézie Pittsburgh - Gabun Pittsburgh - Gambie Pittsburgh - Ghana Pittsburgh - Gibraltar Pittsburgh - Grenada Pittsburgh - Gruzie Pittsburgh - Grónsko Pittsburgh - Guadeloupe Pittsburgh - Guam Pittsburgh - Guatemala Pittsburgh - Guinea Pittsburgh - Guinea-Bissau Pittsburgh - Haiti Pittsburgh - Honduras Pittsburgh - Hongkong (Čína) Pittsburgh - Indie Pittsburgh - Indonézie Pittsburgh - Irsko Pittsburgh - Irák Pittsburgh - Irán Pittsburgh - Island Pittsburgh - Itálie Pittsburgh - Izrael Pittsburgh - Jamajka Pittsburgh - Japonsko Pittsburgh - Jemen Pittsburgh - Jihoafrická republika Pittsburgh - Jižní Korea Pittsburgh - Jižní Súdán Pittsburgh - Jordánsko Pittsburgh - Kajmanské ostrovy Pittsburgh - Kambodža Pittsburgh - Kamerun Pittsburgh - Kanada Pittsburgh - Kapverdy Pittsburgh - Katar Pittsburgh - Kazachstán Pittsburgh - Keňa Pittsburgh - Kiribati Pittsburgh - Kolumbie Pittsburgh - Komory Pittsburgh - Kongo Pittsburgh - Kosovo Pittsburgh - Kostarika Pittsburgh - Kuba Pittsburgh - Kuvajt Pittsburgh - Kypr Pittsburgh - Kyrgyzstán Pittsburgh - Laos Pittsburgh - Lesotho Pittsburgh - Libanon Pittsburgh - Libye Pittsburgh - Libérie Pittsburgh - Litva Pittsburgh - Lotyšsko Pittsburgh - Lucembursko Pittsburgh - Madagaskar Pittsburgh - Makao Pittsburgh - Makedonie Pittsburgh - Malajsie Pittsburgh - Malawi Pittsburgh - Maledivy Pittsburgh - Mali Pittsburgh - Malta Pittsburgh - Maroko Pittsburgh - Marshallovy ostrovy Pittsburgh - Martinik Pittsburgh - Mauretánie Pittsburgh - Mauricius Pittsburgh - Mayotte Pittsburgh - Maďarsko Pittsburgh - Mexiko Pittsburgh - Mikronésie Pittsburgh - Moldavsko Pittsburgh - Mongolsko Pittsburgh - Mosambik Pittsburgh - Myanmar (Barma) Pittsburgh - Namíbie Pittsburgh - Nepál Pittsburgh - Niger Pittsburgh - Nigérie Pittsburgh - Nikaragua Pittsburgh - Nizozemsko Pittsburgh - Nizozemské Antily Pittsburgh - Norsko Pittsburgh - Nová Kaledonie Pittsburgh - Nový Zéland Pittsburgh - Německo Pittsburgh - Omán Pittsburgh - Palau Pittsburgh - Panama Pittsburgh - Panenské ostrovy (Americké) Pittsburgh - Panenské ostrovy (Britské) Pittsburgh - Papua Nová Guinea Pittsburgh - Paraguay Pittsburgh - Peru Pittsburgh - Pobřeží slonoviny Pittsburgh - Polsko Pittsburgh - Portoriko Pittsburgh - Portugalsko Pittsburgh - Pákistán Pittsburgh - Rakousko Pittsburgh - Rovníková Guinea Pittsburgh - Rumunsko Pittsburgh - Rusko Pittsburgh - Rwanda Pittsburgh - Réunion Pittsburgh - Salvador Pittsburgh - Samoa Pittsburgh - Saúdská Arábie Pittsburgh - Senegal Pittsburgh - Severní Korea Pittsburgh - Severní Mariany Pittsburgh - Seychely Pittsburgh - Sierra Leone Pittsburgh - Singapur Pittsburgh - Slovensko Pittsburgh - Slovinsko Pittsburgh - Somálsko Pittsburgh - Spojené Arabské Emiráty Pittsburgh - Srbsko Pittsburgh - Srí Lanka Pittsburgh - Středoafrická Republika Pittsburgh - Surinam Pittsburgh - Svatá Helena Pittsburgh - Svatá Lucie Pittsburgh - Svatý Kryštof a Nevis Pittsburgh - Svatý Tomáš a Princův ostrov Pittsburgh - Svatý Vincenc a Grenadiny Pittsburgh - Svazijsko Pittsburgh - Súdán Pittsburgh - Sýrie Pittsburgh - Tanzánie Pittsburgh - Tchajwan Pittsburgh - Thajsko Pittsburgh - Togo Pittsburgh - Tonga Pittsburgh - Trinidad a Tobago Pittsburgh - Tunisko Pittsburgh - Turecko Pittsburgh - Turkmenistán Pittsburgh - Turks a Caicos Pittsburgh - Tuvalu Pittsburgh - Tádžikistán Pittsburgh - Uganda Pittsburgh - Ukrajina Pittsburgh - Uruguay Pittsburgh - Uzbekistán Pittsburgh - Vanuatu Pittsburgh - Velká Británie Pittsburgh - Venezuela Pittsburgh - Vietnam Pittsburgh - Wallisovy ostrovy Pittsburgh - Zambie Pittsburgh - Zimbabwe Pittsburgh - Ázerbajdžán Pittsburgh - Čad Pittsburgh - Černá hora Pittsburgh - Česká republika Pittsburgh - Čína Pittsburgh - Řecko Pittsburgh - Šalomounovy ostrovy Pittsburgh - Španělsko Pittsburgh - Švédsko Pittsburgh - Švýcarsko

© 2018 ceskaletenka.cz