Skip to main content

Fresno

Letenky Airterminal (FAT)

Rezervace levné letenky Praha - Fresno , letiště Airterminal (FAT) a zpět je zcela nezávazná a můžete si v jejím průběhu ověřit a porovnat ceny letenek na letiště Airterminal (FAT) od desítek leteckých společností. Pokud si chcete rezervovat tu nejlevnější letenku na letiště Airterminal (FAT) s odletem ještě dnes, tedy 25.05.2020, nezapomeňte toto datum zadat jako odletové a jako příletovou destinaci zvolit město Fresno , respektive IATA kód letiště (FAT) a kompletní název destinace příletu, tedy Fresno / Airterminal / (FAT) / USA. Levné letenky Fresno - Praha můžete objednat online jako přímé lety či lety s přestupem. Poradíme vám, jak a kde koupit levné letenky do Fresno co nejvýhodněji včetně letištních tax a poplatků leteckých společností!

Letenky   Fresno Amerika (USA)

Fresno & průměrné ceny letenek Průměrně 8000 Kč
Cena 8000 do města Fresno je pouze orientační. Pokud chcete znát co nejaktuálnější sazby a konečné ceny letů na konkrétní letiště, využijte rezervační formulář.

Spojené státy americké patří mezi frekventované a velmi oblíbené destinace jak pro letní či zimní dovolenou, tak pro obchodní pobyty či nákupy. Pokud nevíte, jak a kde najít a koupit co nejlevnější letenky do USA, pak jste zde správně. Rádi vám poradíme, kdy si rezervovat letenky do New Yorku, Los Angeles, San Francisca, Chicaga či Miami za co  nejnižší ceny a včetně všech tax a letištních poplatků. Vzhledem k tomu, že letenky do USA (respektive do celé Severní Ameriky) jsou poměrně drahé a v určitých časech mohou dosahovat více než dvojnásobku standardních cen, rozhodně se vyplatí sledovat co nejaktuálnější nabídky a v případě potřeby si objednat například dva jednosměrné lety, čímž můžete naopak ušetřit desítky procent, ale klidně i 60% z původních cen. Dalším specifikem dlouhých zaoceánských letů směřujících do Spojených států amerických je volba odletového letiště. Někdy se vyplatí rezervovat odlet z letiště Václava Havla v Praze Ruzyni, jindy je výhodnější odletět z Bratislavy, Vídně, Mnichova, Frankfurtu, ale ještě výhodnější může být, pokud zvolíte odlet do USA z Londýna směr New York, Chicago, Miami, Los Angeles či San Francisco. Pokud nejste rozhodnuti, že chcete pouze přímé lety do USA, zvažte také možnost cestovat z jiného evropského letiště za výrazně nižší cenu palubního lístku při zachování komfortu na palubě letadla od respektované letecké společnosti.

  • Letenky Praha - New York - Bez mezipřistání · 9 h 15 min+ od 13 260 Kč
  • Letenky Praha - Los Angeles - 1 mezipřistání · 13 h 45 min+ od 15 680 Kč
  • Letenky Praha - Miami - 1 mezipřistání · 13 h 0 min+ od 17 850 Kč
  • Letenky Praha - San Francisco - 1 mezipřistání · 13 h 40 min+ od 13540 Kč
  • Letenky Praha - Chicago - 1 mezipřistání · 12 h 5 min+ od 18 780 Kč

Kupte si letenku na alternativní letiště v okolí města Fresno

Dříve než pořídíte letenku do města Fresno , zvažte, na které letiště se chcete dostat. Pokud vám z jakéhokoli důvodu nevyhovuje letiště Fresno / Airterminal / (FAT) / USA, můžete si z níže uvedeného seznamu vybrat to, které se nachází v centru města Fresno , nebo jeho blízkém okolí. Volba odletového i příletového letiště může výrazně ovlivnit konečnou cenu letenky směr letiště Airterminal (FAT) a to včetně všech poplatků a příplatků leteckých společností. Nejnižší ceny letenek do města Fresno můžete sehnat již od 890 Kč za zpáteční let a v akčních nabídkách pak mnohdy najdete i levnější palubní lístky.

Nejlevnější letenky Praha - Airterminal (FAT) z akční nabídky

Jak jistě víte, ty nejlevnější letenky do města Fresno najdete zpravidla u nízkonákladových leteckých společností, ale není tomu tak vždy! Low cost dopravci sice nabízejí relativně nízké ceny letů, ale zase si účtují nemalé příplatky za zavazadla, občerstvení na palubě letadla a alternativní formy odbavení. Jak tedy najít co nejlevnější letenku Fresno - Praha a zpět, případně co nejlacinější variantu jednosměrného letu, ať již z jakéhokoli letiště v České republice? Základem je důkladné hledání a porovnání letů přímo v rezervačním systému, který je napojen na obrovské množství leteckých společností a to včetně nabídky levných letenek od nízkorozpočtových aerolinek. Rezervujte si přímé lety Praha - Airterminal (FAT) a zpět, nebo si objednejte jednosměrnou letenku na letiště ve státě Amerika (USA).

Jak vyhledat a rezervovat letenku na letiště Airterminal (FAT) online?

Postup rezervace letenek na letiště Airterminal (FAT) je snadný a zvládne jej opravdu každý! Rezervace letenky je nezávazná a můžete si při ní pouze ověřit cenu letu na některé z letišť ve městě Fresno , zkontrolovat a informovat se o detailech jednotlivých nabídek, případně zakoupit doplňkové služby jako je ubytování nedaleko letiště Fresno / Airterminal / (FAT) / USA, sjednat cestovní pojištění a zvolit způsob odbavení zavazadel. Jak tedy začít? Do výše uvedeného rezervačního formuláře, který je napojen na rezervační systémy Galileo a Amadeus, zadáte potřebné parametry jako odletové letiště, jímž může být jak Praha, Brno, Ostrava či Bratislava, tak jakékoli jiné světové letiště, záleží odkud a kam se chystáte odletět. Zadáním příletového letiště nám sdělujete, kam se chystáte letět, což je fakt, který může značně zlevnit či zdražit váš výlet. Následuje volba data odletu a příletu a můžete si také vybírat mezi jednosměrnými a zpátečními letenkami.

Letenky Praha - Fresno (Letiště Václava Havla)

Chcete-li si zarezervovat akční letenky z Prahy na letiště Airterminal (FAT) , které se nachází přímo (nedaleko) ve městě Fresno (Amerika (USA)), pamatujte že první kroky by měly vést do naší nabídky akčních letenek, kde najdete veškeré lety do zvolené destinace, které nabízíme za zvýhodněné ceny. Jde zpravidla o ty nejlevnější letenky Fresno - Praha (letiště Václava Havla v pražské Ruzyni - Airterminal (FAT) Airport), jejichž nabídka je časově omezená a je tedy nutné jednat rychle a rozhodně. IATA kód příletového letiště je v tomto případě (FAT) . Odlety z ruzyňského letiště patří mezi nejoblíbenější, to ale neznamená, že nemůžete zvolit jiné české či zahraniční letiště odletu. Pro běžné lety směr Fresno / Airterminal / (FAT) / USA se využívá Terminál 1 a Terminál 2. Na tabuli pak najdete jak odlety (Departures), tak přílety (Arrivals) seřazené chronologicky dle plánovaného času odletu, cílové destinace, unikátního čísla letu, odbavovací překážky a vámi zvolené letecké společnosti. Kolik stojí zpáteční letenka Praha - Fresno , letiště Airterminal (FAT) v roce 2017/2018, tedy v příštím roce, zjistíte během pár minut zadáním požadovaných dat do formuláře.

Letenky Brno - Fresno (Letiště Brno Tuřany)

Vyhledejte, porovnejte a objednejte si lety z letiště Brno-Tuřany - Fresno / Airterminal / (FAT) / USA online a ušetřete na poplatcích leteckým společnostem, případně využijte možnosti online odbavení zavazadel na internetu. Oproti variantě odbavení cestovních zavazadel přímo na letišti v Brně Tuřanech můžete při odbavení přes internet (online check-in) ušetřit jak čas, tak peníze, které byste jinak věnovali složitějšímu odbavování na brněnském letišti. Pokud si chcete ověřit zda aktuálně nabízíme levné letenky na trase Brno - Fresno a zpět, případně jednosměrné lety v akční nabídce, vyhledejte si požadovaný let přes náš rezervační formulář. Zobrazte a porovnejte nabízené nízkonákladové lety a rezervujte si letenky z Brno-Tuřany do města Fresno kliknutím přímo na stránky letecké společnosti (dopravce) nebo cestovní kanceláře.

Letenky Ostrava - Fresno (Letiště Leoše Janáčka)

Pokud se podíváme na pravidelný letový řád letiště v Ostravě, zjistíme, že kromě letenek Ostrava - Fresno , letiště (FAT) si můžete z letového řádu ostravského letiště, mapy destinací a seznamu letů zvolit například letenky směr Londýn Stansted, Milán Bergamo Airport, Dubaj - Dubai International Airport, Hurghada, Korfu Kerkyra I. Kapodistrias, Kos, Palma de Mallorca, Rhodos Diagoras Airport, Varna či letenky na ostrov Zakynthos (Řecko). Nezávaznou rezervaci levné letenky z letiště Ostrava na letiště Fresno / Airterminal / (FAT) / USA provedete snadno přes výše uvedený rezervační formulář. Pokud systém nenajde žádný let, zkuste zvolit jiné odletové letiště, případně zvolte jiné cílové město ve státě Amerika (USA) a pokuste se najít co nejvýhodnější nabídky od leteckých společností, které do uvedený lokalit létají na pravidelných i nepravidelných linkách.

Cheap Flights from Prague to Fresno

Would you like to know, how to find the cheapest flights to Airterminal (FAT) from anywhere? We can help you find the best Czech Airlines deals that fit your needs and budget. Ceskaletenka.cz (Student Agency, Kralovna) is a perfect place to search for comprehensive services, such as cheap airfares, hotels (near airports), and rental cars and to plan the best trip. Find deals, compare prices and buy cheap airline tickets from/to Czech Republic and fly directly to Fresno from Prague and most cities in the world. How low cost airlines set their prices and how to beat them when searching for a cheap one-way and return flights Prague - Airterminal (FAT) in Amerika (USA)? Whether looking for economy or business class flight deals, Kralovna and Student Agency offers the cheapest airline tickets to Prague in Czech Republic. To book a flight directly with Czech Airlines, choose the airline during filtration of the flight results (above search / booking form). With the help of the air ticket search service of ceskaletenka.cz, you will be able to find the best offers without any problems and will easily book tickets to Fresno / Airterminal / (FAT) / USA from Prague and other airports. You will only need to indicate the direction of your flight, departure and arrival date, number of adults, senior and children.

Aktuální nabídka nejlevnějších letenek v akci

unknown 90%
Plánujete zakoupit let do města Fresno ? Rádi za vás porovnáme ceny letenek směr Fresno od Student Agency a Královny a to v řádu několika minut. Prohlédněte si letový plán a najděte levné lety Praha (PRG) - Fresno Airterminal (FAT) a zpět. Pokud si chcete rezervovat letenku na letiště Fresno / Airterminal / (FAT) / USA za co nejnižší cenu, vyberte si z naší nabídky nejlevnějších letenek od nízkonákladových leteckých společností jako je EasyJet, Ryanair, Wizz Air, Air Berlin, Norwegian, Smart Wings (český dopravce) a mnoha dalších dopravců, kteří nabízejí cenově zvýhodněné lety po Evropě i mimo kontinent.
Zavazadla a odbavení
Po vyplnění rezervačního formuláře se ihned dozvíte, které letecké společnosti, včetně nízkorozpočtových, létají do měst jako je Fresno a na letiště jako Airterminal (FAT) . Pamatujte na to, že low cost dopravci mají tak nízké ceny letenek také z toho důvodu, že za zavazadla se platí poplatky navíc. Při ověrování ceny letu je potřeba pamatovat také na případné navýšení konečné ceny v případě, že by vám nestačilo příruční zavazadlo a povolený výhový limit a povolené rozměry zavazadel.
Cestování letadlem
Letecká doprava se stává naprosto běžnou a dostupnou prakticky pro každého z nás. Cestování letadlem na letiště Fresno je snadné, rychlé a mnohdy levnější než doprava autem, autobusem či vlakem. Vydejte se letecky z Prahy do Airterminal (FAT) , případně na okolní letiště. Zvolte jednosměrný nebo zpáteční let do této destinace s přestupem, případně si objednejte přímý let bez přestupů a leťte na letiště Fresno ve státě Amerika (USA) napřímo. Dopravní civilní letadla jsou čím dál pohodlnější a cestování letadli na delší vzdálenosti je dnes velmi komfortní.

Itinerář: informace o destinaci

IATA kód (code):
Fresno / Airterminal / (FAT) / USA
Letiště (airport):
Airterminal (FAT)
Stát (state):
Amerika (USA)
Město (city):
Fresno
Při rezervaci letenek do města Fresno , případně kamkoli jinam, máte možnost zvolit si preferovanou leteckou společnost, která vás co nejlevněji dopraví přímo na letiště Airterminal (FAT) a to včetně online odbavení na internetu, nebo jinou "tradiční" formou. Váš letecký dopravce může být součástí Aliance leteckých společností nebo také aliance aerolinií, což jsou vlastně uskupení více spolupracujících leteckých dopravců, kteří mají určitou dohodu o spolupráci v komerčním letectví. Mezi nejzásadnější letecké aliance patří SkyTeam, Star Alliance a Oneworld. Ověřte si, zda vaše oblíbená aerolinka poskytuje slevy na letenky, které směřují na letiště Fresno / Airterminal / (FAT) / USA a zda můžete ušetřit nějaké peníze na palubním lístku (místence do letadla).
Responzivní webové stránky jsou dnes nezbytností a letenkové weby nejsou výjimkou, právě naopak. Ať již letíte do státu, jako je Amerika (USA), nebo kamkoli jinam, řada z vás si bude preferovaný let vyhledávat na tabletu či mobilu. Pravda je, že hledat letenky na internetových stránkách, které nejsou optimalizované pro mobilní telefony a jiná "smart" zařízení není nic jednoduchého či příjemného. My vám přinášíme levné letenky na mobil v responsivním designu a ve formě zjednodušeného rozhranní. Najděte si co nejlevnější letenku Praha - Fresno a zpět v mobilním telefonu, na tabletu, notebooku, netbooku, nebo jiném moderním zařízením ať již jste kdekoli a šetřete jak peníze, tak nervy.
Aplikace na letenky
Kromě responzivního letenkového webu a flexibilní struktury nabízíme také možnost vyhledání nejlevnějších letenek přes aplikaci na mobil. Stejně jako u dalších internetových služeb platí i u porovnávání cen letenek, že mobilní aplikace pro vyhledání letenek a porovnání cenových nabídek od nejrůznějších aerolinek vám může ulehčit proces srovnání nabídek a zkrátit čas, který budete u počítače či mobilního telefonu trávit, případně celý proces zjednodušit a učinit příjemnějším. Pokud vám není něco jasné, případně máte jakékoli problémy s nastavením a spuštěním letenkové mobilní aplikace, můžete nás kontaktovat a popsat váš problém. Stejným způsobem jako uvedená aplikace funguje i náš vyhledávací systém.
Fresno - Afghánistán Fresno - Albánie Fresno - Alžírsko Fresno - Americká Samoa Fresno - Amerika (USA) Fresno - Angola Fresno - Anguilla Fresno - Antigua a Barbuda Fresno - Argentina Fresno - Arménie Fresno - Aruba Fresno - Austrálie Fresno - Bahamy Fresno - Bahrajn Fresno - Bangladéš Fresno - Barbados Fresno - Belgie Fresno - Belize Fresno - Benin Fresno - Bermudy Fresno - Bolívie Fresno - Bosna a Hercegovina Fresno - Botswana Fresno - Brazílie Fresno - Brunej Fresno - Bulharsko Fresno - Burkina Faso Fresno - Burundi Fresno - Bělorusko Fresno - Chile Fresno - Chorvatsko Fresno - Cookovy ostrovy Fresno - Demokratická republika Kongo Fresno - Dominika Fresno - Dominikánská republika Fresno - Dánsko Fresno - Džibuti Fresno - Egypt Fresno - Ekvádor Fresno - Eritrea Fresno - Estonsko Fresno - Etiopie Fresno - Faerské ostrovy (Faroery) Fresno - Falklandy (Malvíny) Fresno - Fidži Fresno - Filipíny Fresno - Finsko Fresno - Francie Fresno - Francouzská Guyana Fresno - Francouzská Polynézie Fresno - Gabun Fresno - Gambie Fresno - Ghana Fresno - Gibraltar Fresno - Grenada Fresno - Gruzie Fresno - Grónsko Fresno - Guadeloupe Fresno - Guam Fresno - Guatemala Fresno - Guinea Fresno - Guinea-Bissau Fresno - Haiti Fresno - Honduras Fresno - Hongkong (Čína) Fresno - Indie Fresno - Indonézie Fresno - Irsko Fresno - Irák Fresno - Irán Fresno - Island Fresno - Itálie Fresno - Izrael Fresno - Jamajka Fresno - Japonsko Fresno - Jemen Fresno - Jihoafrická republika Fresno - Jižní Korea Fresno - Jižní Súdán Fresno - Jordánsko Fresno - Kajmanské ostrovy Fresno - Kambodža Fresno - Kamerun Fresno - Kanada Fresno - Kapverdy Fresno - Katar Fresno - Kazachstán Fresno - Keňa Fresno - Kiribati Fresno - Kolumbie Fresno - Komory Fresno - Kongo Fresno - Kosovo Fresno - Kostarika Fresno - Kuba Fresno - Kuvajt Fresno - Kypr Fresno - Kyrgyzstán Fresno - Laos Fresno - Lesotho Fresno - Libanon Fresno - Libye Fresno - Libérie Fresno - Litva Fresno - Lotyšsko Fresno - Lucembursko Fresno - Madagaskar Fresno - Makao Fresno - Makedonie Fresno - Malajsie Fresno - Malawi Fresno - Maledivy Fresno - Mali Fresno - Malta Fresno - Maroko Fresno - Marshallovy ostrovy Fresno - Martinik Fresno - Mauretánie Fresno - Mauricius Fresno - Mayotte Fresno - Maďarsko Fresno - Mexiko Fresno - Mikronésie Fresno - Moldavsko Fresno - Mongolsko Fresno - Mosambik Fresno - Myanmar (Barma) Fresno - Namíbie Fresno - Nepál Fresno - Niger Fresno - Nigérie Fresno - Nikaragua Fresno - Nizozemsko Fresno - Nizozemské Antily Fresno - Norsko Fresno - Nová Kaledonie Fresno - Nový Zéland Fresno - Německo Fresno - Omán Fresno - Palau Fresno - Panama Fresno - Panenské ostrovy (Americké) Fresno - Panenské ostrovy (Britské) Fresno - Papua Nová Guinea Fresno - Paraguay Fresno - Peru Fresno - Pobřeží slonoviny Fresno - Polsko Fresno - Portoriko Fresno - Portugalsko Fresno - Pákistán Fresno - Rakousko Fresno - Rovníková Guinea Fresno - Rumunsko Fresno - Rusko Fresno - Rwanda Fresno - Réunion Fresno - Salvador Fresno - Samoa Fresno - Saúdská Arábie Fresno - Senegal Fresno - Severní Korea Fresno - Severní Mariany Fresno - Seychely Fresno - Sierra Leone Fresno - Singapur Fresno - Slovensko Fresno - Slovinsko Fresno - Somálsko Fresno - Spojené Arabské Emiráty Fresno - Srbsko Fresno - Srí Lanka Fresno - Středoafrická Republika Fresno - Surinam Fresno - Svatá Helena Fresno - Svatá Lucie Fresno - Svatý Kryštof a Nevis Fresno - Svatý Tomáš a Princův ostrov Fresno - Svatý Vincenc a Grenadiny Fresno - Svazijsko Fresno - Súdán Fresno - Sýrie Fresno - Tanzánie Fresno - Tchajwan Fresno - Thajsko Fresno - Togo Fresno - Tonga Fresno - Trinidad a Tobago Fresno - Tunisko Fresno - Turecko Fresno - Turkmenistán Fresno - Turks a Caicos Fresno - Tuvalu Fresno - Tádžikistán Fresno - Uganda Fresno - Ukrajina Fresno - Uruguay Fresno - Uzbekistán Fresno - Vanuatu Fresno - Velká Británie Fresno - Venezuela Fresno - Vietnam Fresno - Wallisovy ostrovy Fresno - Zambie Fresno - Zimbabwe Fresno - Ázerbajdžán Fresno - Čad Fresno - Černá hora Fresno - Česká republika Fresno - Čína Fresno - Řecko Fresno - Šalomounovy ostrovy Fresno - Španělsko Fresno - Švédsko Fresno - Švýcarsko

© 2018 ceskaletenka.cz